Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

pomalowałam paznokcie na żółto u stóp i czerwień u dłoni...jutro ognicho :mrgreen: i namioty ;) cieszem siem :mrgreen:

wykąpałam sie i posmarowałam samoopalaczem :105: chce jutro widzieć brązik :105:

 

gadam na fejsie,piję jogurt z żeń szeniem i herbatkę zieloną ;)

 

-- 03 cze 2011, 20:05 --

 

mniam żelki ale ochoty dostałam... :lol: a nie mam wrrrrr 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żelki są papuśne :mrgreen: mam jeszcze kwaskowe z lidla ale ostatnio też mi ostro dały po jedynkach więc zostawię sobie na później... po spacerku z psem mam zamiar skonsumować lody :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, ano masa by się przydała, w szczególności na przestawianie wielkich mebli z którymi pociłem się jak głupi, no ale co poradzić jak co zjem to wys...m :mrgreen:

Korba, doczyścić kuchnie, przywieźć z chaty wszystkie meble i sprzęty, podłączyć internet (obrobić kable), wypierdolić jaskółki zza okna bo srają mi na czyste szyby, pomóc współlokatorkom z meblami, porozstawiać własne centrum dowodzenia, napić się, i pogonić kuriera z moją sofą, bo nie mam na czym spać póki co. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie sie obudziłem ....ledwo zyję zrobiłem se wczoraj mix pigułkowy afobam+sedam ledwo w pionie stoję ale żyję :)

 

shadow_no, mnie tez jaskółki wkurzają....zawsze się zbudują tak że sraja albo na parapet albo na okna ........podesłać Ci C4 ??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×