Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam kochani


alicja d

Rekomendowane odpowiedzi

jestem nowa mam 29 lat

jak do was trafiłam przez przypadek lekarz internista przepisał mi asentrę 50 bo powiedziałam że wszystko mnie denerwuje z byle powodu popadam w szał mówię do siebie zapominam co miałam zrobić i mam natrętne myśli

powiedział że przepisuje mi lek po którym będę szczęśliwa chciałam aby mi coś przepisał co nie powoduje senności ale uspokaja

no i po 4 dniach brania asentry raz dziennie zmieniłam się nie do poznania chcę krzyczeć z radości nic mnie nie denerwuje nie kłócę się z mężem nie krzyczę na córkę atmosfera w domu jest cudowna

tylko nie wiem czy to nerwica czy depresja możecie mi pomóc

cieszę się że tu trafiłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie powiedział tylko wysłuchał ale ja cierpię na zespół jelita drażliwego prawdopodobnie tą chorobę wywołuje stres niestety do końca nie jest to udowodnione a leki uspakajające i rozluzniające powoduję że jelita się nie napinają dzięki czemu nie ma zaostrzeń choroby

tylko nie wiem czy to napewno dobry lek dla mnie chociaż czuję się o niebo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alicja d myślę , że nikt z nas nie jest w stanie postawić Ci tutaj diagnozy.Od tego są lekarze. Dziwne, że specjalista nie powiedział podczas wizyty co Ci jest. Jeszcze bardziej dziwi mnie, że sama go o to nie zapytałaś ( ale to ze stresu, prawda?). Najważniejsze, że lek pomaga. Niebawem zapewne udasz się na kontrolę i będziesz mogła dowiedzieć się na co cierpisz. Pozdraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nowa, ale glupio mi nowy temat zakladac,

mam 19 lat, prawie 20wlasciwie...

mam nerwice jak to nazwalaj jakas lekarka konwersyjna ale to do mnie srednio pasuje. ja po prostu jestem nie smiala i mam ataki kiedy musze cos powiedziec przed gronem kilku osob, problem z poznawaniem ludzi, i ogolnie stres mnie pograza nawet w najbanalniejszych i nieistotnych kwestiach...

do tego lekarz ostatnio stwierdzil ze jakas lekka depresja, zaczelam malo jesc ale nie czuje sie jak osoba z depresja... zreszta chyba nie wiem po prostu jakie to uczucie, pozdrawiami witam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×