Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy Chory związek i zazdrosc dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Sebastianie,

Przeczytałam twój list i rzeczywiście masz sytuację nie do pozazdroszczenia, ale zwróciłam tez uwagę na to że napisałeś że twoja dziewczyna ma 19 lat a ty jesteś od niej trochę starszy, tzn ile ty masz lat? bo nie napisałeś wieku. Zmierzam do tego, oczywiście bez urazy ale 19-letnia dziewczynka to jest jeszcze niedojrzałe dziecko które dopiero wchodzi w dorosłe życie, nie sugeruj się że ma już dowód. Biorąc młodszą sobie partnerkę musisz się liczyć z tym że będziecie mieć inne, poglądy, sposób bycia oraz intelekt, chociażby ze względu na różnicę wieku. Rada jest taka że albo musisz poczekać kiedy ona dorośnie lub nie ciągnąć tego dalej, odstawić dziewczynkę i poszukać sobie kobiety w swoim wieku. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ludzi chorobliwie zazdrośni mają problemy ze sobą. I ci, którzy swoje życie podporządkowują partnerowi. Ale leczenie daje poprawę, przynajmniej mi daje.

 

Sam miewałem lęki, że zostanę odrzucony (nawet bardzo często je mam), ale nie przekłada się to na obsesyjne zachowanie bo mam świadomość irracjonalności tego.

 

Zachowanie Twojej dziewczyny wynika nie z tego że Tobie nie ufa, ale swoim zachowaniem musi zredukować swój lęk bo inaczej zwariuje.

Dlatego niezbędna jest terapia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×