Skocz do zawartości
Nerwica.com

wiecznie pelny pecherz


never1337

Rekomendowane odpowiedzi

od kiedy dreczy mnie nerwica lękowa mam problemy z pecherzem, ciagle mam uczucie,ze jest pelny, potrafie sie odsikac kilka razy na przelomie kilku minut i nadal mi sie chce. najgorzej jest kiedy sie stresuje. w ogole ciagle o tym mysle, to takie bledne kolo, napinam pecherz aby zobaczyc czy mi sie chce i lece do wc i tak w kolko,a to strasznie nie przyjemne uczucie. nie potrafie sobie z tym poradzic, juz nie wiem, czy mam trzymac na sile aby zwiekszyc objetosc czy co robic. zadne ziolka przeciw stresowe mi nie pomagaja. to koszmar!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na nerwice, tym bardziej wskazuje na to ciągle towarzyszący Ci stres. Jednak mimo wszystko proponuję zrobić analizę moczu oraz USG nerek i pęcherza, równie dobrze możesz mieć kamienie na nerkach. Mnie ten problem dotknął i nie jest wesoło, a bywały tygodnie gdy miałem podobnie jak Ty. Jeżeli badania nic nie wykażą to pozostaje tylko psychiatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zbadaj nerki. Też mam kamienie w nerkach, jeden miał 4mm ale dostałam dietę odpowiednią i sie rozpuściły. Ale ogólnie to wygląda na nerwicowe podłoże, ja jak mam atak lęku to też ciągle sikam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pijcie piwo , dobre piwo z butelki,ja pije już 10 lat i mam nerki jak dzwon, fak faktem ze jak pije piwo to sikam jak strażak , ale piwo czyści nerki z syfu, ludzie pijący piwo nie chorują na nerki, piwo zapobiega odkładaniu się kamienia nerkowego , musisz zbadać nerki czy nie masz kamieni, nasz organizm jets taki ze jak kamienice nerkowa nas złapie wtedy on próbuje usuwać ciała obce w tym przypadku np kamienie , ale tez może to być zakodowane w psychice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×