Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marzenia...moje


migotka09

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bym chciała stąd wyjechać.Mieszkam w mieście które jest po prostu nudne i brzydkie ludzie (większość) są okropni.Nie wiem ale ciągle przyciągam do siebie ludzi złych a może mi się wydaje??Marzę gdzieś wyjść porozmawiać..ale nie mam z kim ponieważ nie interesują mnie dyskoteki,picie alkoholu,palenie,itp nie chcę mieć złego towarzystwa tylko dobre.Ale ci ludzie są tacy ponurzy zero uśmiechu, środowisko jest denne śmierdzi odpadami i plastikiem który jest ciągle palony w naszych piecach... :( blee ja chcę wyjechać albo do Szwecji,Francji,lub Hiszpanii chcę poznać nowe kultury i nowych ludzi mieć dobra pracę,z której będe zadowolona.

A nie tutaj kisić się nie wiem ale mam wstręt do tego kraju i wstyd mi się przyznać że jestem polką.Ale ja wiem że ludzie na całym świecie są tacy sami i że i za granicą jest stres itp. Ale tam jest inna kultura ludzie są weselsi, pełni optymizmu a nie jak tutaj w Polsce...;/ A Wy chcielibyście doznać nowych pozytywnych wrażeń ? By być w lepszym nastroju?? Jak sobie pomyślę że wyjadę właśnie tam do tych krajów to od razu mi depresja znika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Wawie i mimo ze duzo ludzi tutaj jest ponurych to sa i usmiechnieci, to nie jest prawda ze za granica bedzie inaczej, tam sa tacy sami ludzie jak w Pl. To od Ciebie zalezy jak sobie ustawisz zycie :) Czy sama bedziesz otwarta na nowe znajomosci, takie jakie chcesz miec, od tego jakich ludzi spotykasz :) Jak jestes Ty usmiechnieta, to i inni sie usmiechaja do Ciebie :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×