Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boje sie


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za odpowiedz tylko zastanawiam sie czy mozna nabrac cech charakteru przez depresje to ze sie troszcze i jestem wrazliwy to ja czy depresja???Nie chce skrzywdzic mojej dziewczyny

 

Depresja i twoje skłonności do niej to jesteś właśnie ty sam. Ogólnie przez jakiekolwiek zaburzenia, czy to depresja, nerwica, czy nawet 1-2 miesięczny dołek można nabrać pewnych doświadczeń i doznać zmiany swej osobowości. Także nie wyrzekaj się cech, które zmieniła w tobie depresja. Staraj się je zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja i twoje skłonności do niej to jesteś właśnie ty sam. Ogólnie przez jakiekolwiek zaburzenia, czy to depresja, nerwica, czy nawet 1-2 miesięczny dołek można nabrać pewnych doświadczeń i doznać zmiany swej osobowości. Także nie wyrzekaj się cech, które zmieniła w tobie depresja. Staraj się je zaakceptować.

 

Posłuchaj mądrego kolegi... Jako Twoja dziewczyna stwierdzam z całą stanowczością, że nie musisz się bać, że mnie skrzywdzisz. Tutaj, publicznie, oświadczam, że znam Cię i wiem, jaki jesteś. Nie ma w Tobie ani odrobiny zawiści, czy cynizmu, a to już ja bywam bardziej złośliwa! Każda strona Twojej osobowości jest mi bliska... A skoro dzięki depresji stałeś się bardziej wrażliwy, to znaczy, że wszystko ma jakiś sens w życiu;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Zapomniałabym o najważniejszym - KOCHAM CIĘ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja dziewczyna mieszka niecale 80kilometrów ode mnie a z dniem dziesiejszym prawdopodobnie dostałem nauczanie indywidualne ale nic wiecej nie iwem ile godzin i co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge wyjsc z domu poniewaz mnie brzuch boli a co dopiero codziennie... widac mialem jechac na 6 godzin poza dom i brzuch i atak od razu jak wychodze to jest tak czesto a z dziewczyna mam kontakt tylko ze virtualny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej kolego, ty nie mozesz sie bac, jak ci beda dokuczac to im strzel w pysk, ja tak zrobilam jak mi dokuczali i mam swiety spokoj, sami sie do mnie kleja, ja na to nie mam wpływu, naprawde musisz pokazać że jesteś silny i że tak łatwo się nie poddajesz a zmiana szkoły nic nie da bo jak wyczują że się boisz to będzie tak za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Butterfly jako dziewczyna dała sobie radę a ty nie dasz?

Pewnie że dasz.

Tylko nie możesz się poddawać.

Oczywiście masz rację ;) Odwaga to podstawa i nie możesz być miękki musisz pokazać swoje "ja" bo naprawde to bedziesz mial przechlapane do konca zycia,

ja kiedys bylam taka jak ty, szara, cicha myszka i stalo sie ze zaczeli mi dokuczac... oczywiscie na poczatku bylam taka bezradna ale w koncu pokazalam swoje i uwierz mi ze to napewno pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za ta rade ale ja tak robilem zgrywalem cfaniaka i co mi z tego wyszlo?? Ze wyladowalem w szpitalu psychiatrycznym choc tam poznalem moja dziewczyne ale naprawde leki biora gore w takich sytuacjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za ta rade ale ja tak robilem zgrywalem cfaniaka i co mi z tego wyszlo?? Ze wyladowalem w szpitalu psychiatrycznym choc tam poznalem moja dziewczyne ale naprawde leki biora gore w takich sytuacjach...

Wyladowales w szpitalu za to ze byles cwaniakiem? A czemuż to ? z jakiej racji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bylem dzis na terapie indywidualnej duzo rozmawialem o tym ze czasem mam uczucie nienawisci ale pani mi nie powiedziala... Bylem tam okolo godziny i mowila ze wszystko jest zmienne nawet uczucia a prosila zebym sie tak nie traktowal i pozwolil sobie popelniac bledy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bylem dzis na terapie indywidualnej duzo rozmawialem o tym ze czasem mam uczucie nienawisci ale pani mi nie powiedziala... Bylem tam okolo godziny i mowila ze wszystko jest zmienne nawet uczucia a prosila zebym sie tak nie traktowal i pozwolil sobie popelniac bledy...

Wiesz mnie chyba tez dopada depresja, calymi dniami placze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj to ja radze poslucham muzyki np. Eminem-lose yourself,beautiful naprawde są fajne i linkin Park Crawling to usmierzalo mój ból na jakiś czas może pójdź do lekarza po antydepresanty ja ostatnimi czsy mam mocne ataki przed chwila mnie brzuch bolal i mi sie chcialo wymiotowac w srode mnie brzuch bolał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnimi razy dużo myśle na temat mnie i tak sobie doszedlem do wniosku żeby zapytac sie...

Kim Jestem??

Nie umiem odpowiedziec na to pytanie

Ale wiem na pewno kim nie chce byc...

Zdrowym Ja gdyz on nie analizuje wszystkiego i czasem zdazy sie mu kogos zranic

Gdy ostatnio poczulem sie lepiej przez 2 dni to od razu zaczelem obgadywac zdziewczyna jej kolezanke i obrazac a kto mi dal do tego prawo??

Dochodze do wniosku ze jedyny Dar jaki mam to nerwica i nie chce go stracic bo znow bede Ja! Glupi,zarozumialy,egoista.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ahh i jeszcze widze że moje zachowanie męczy moją dziewczyne choć mi tego nie powie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zadałem ale nikt nie odpowiedział tylko żebym zaakceptował te zmiany a co jeśli wyzrowieje i ich nie bedzie chce sie dowiedziec czy po wyzdrowieniu one znikna bo ja chce zebym dalej byl wrazliwy,opiekunczy a nie glupi egoista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×