Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zanik uczuc i dziwne mysli..


grzesieq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnim czasem mam dziwne myśli. Coś mi się podoba np. podróże autem dalekie ( uwielbiam to ) a potem jak, jakoś przychodzą te myśli już tego nie lubię, takie obojętne mi się wydaje. Mam również takjakby zanik uczuć. Coś co np. powinno mnie cieszyć nie cieszy mnie. Nie mylcie tu z depresja bo to jest całkiem cos innego. Jestem pogodny samopoczucie jak nie mam atakow zadnych mysli jest ok, ale to mnie dziwi. Dziwnie się czuje rowniez w takiej sytuacji, że NIE UMIEM SIE UCZYC!!! Naprawde!!! kiedyś byłem dobrym uczniem, a teraz? Przychodze mam robic zadania i jakies takie mysli wszystko musze segregowac ksiazki, wypisywac jakies przedmioty. Sprawdzac co mamy i dopiero wtedy robic, i to nie wychodzi i takie mam mysli non stop jakos porzadek. NAPRAWDE NIE WIEM JAK TO OPISAC!!! prosze pomozcie mi!!! NN napewno mam na dzien mam z 1000 urojen ze jak cos zrobie to cos sie stanie. Przyzwyczaiłem sie do tego, ale zeby mi to na nauce sie juz odbijało?! Tak nie moze byc! Pomozcie! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz takie huśtawki nastrojów? tzn. od stanu przygnębienia, depresyjnego do epizodu manii gdzie jest wzmożona aktywność, masz problemy ze spaniem?

Czy odczuwasz niepokój i lęk?

Czego dotyczą urojenia?

Czy masz halucynacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×