Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Rafał. Pomocy szukaj i mam nadzieję, że trefisz tak dobrze, jak ja. Też miałem fobię społeczną, lęki, nerwicę.

 

Rady dobre, pomocy szukać należy. Z jednym tylko mam pytanie.

 

A czy to nie jest tak, że farmakologiczne to tylko znieczulanie? U mnie tak było. To trochę tak, jakby ząb mieć do leczenia kanałowego, a zamiast iść do dentysty, bierze się przeciwbólowe. Czy to trochę właśnie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

skąd wiesz, że masz fobię?

 

 

A czy to nie jest tak, że farmakologiczne to tylko znieczulanie? U mnie tak było. To trochę tak, jakby ząb mieć do leczenia kanałowego, a zamiast iść do dentysty, bierze się przeciwbólowe. Czy to trochę właśnie nie tak?

 

do LSDisland

zrobiłem sobie test na fobie

 

do andy 95

nie odpowiem ci na to pytanie bo nie lecze sie farmakologicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rafał. Pomocy szukaj i mam nadzieję, że trefisz tak dobrze, jak ja. Też miałem fobię społeczną, lęki, nerwicę.

 

Rady dobre, pomocy szukać należy. Z jednym tylko mam pytanie.

 

A czy to nie jest tak, że farmakologiczne to tylko znieczulanie? U mnie tak było. To trochę tak, jakby ząb mieć do leczenia kanałowego, a zamiast iść do dentysty, bierze się przeciwbólowe. Czy to trochę właśnie nie tak?

 

 

co Ty gadasz człowieku jakie znieczulanie :/ masz Ty pojęcie w ogóle o lekach?

 

autor, też sobie zrobiłem test na depresje i wyszło, że ją mam, a tak naprawdę nie mam żadnych oznak depresji :)

znam kolesia który sobie wkręcał, że ma nerwice i w końcu poznał na prawdę co to nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×