Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia społeczna!


Pustka

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesnej moglam sie denerwowac i nic mi sie nie dzialo, a teraz wystarczy, ze sobie o czyms przypomne i od razu zoladek wariuje. Mam nadzieje, ze pozniej tak nie bedzie, bo jesli tak to ja wole dalej sie meczyc jak gdzies wychodze, a przynajmniej na codzien miec spokoj.

 

Sluchajcie, a inne leki na uspokojenie tez maja takie skutki jak leki z ssri? Moja ciocia leczy sie tez psychiatrycznie i nie miala takich objawow. Zaraz depresja jej przeszla i najwiekszym skutkiem ubocznym bylo to, ze przytyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berga a ja tylko potwierdzę słowa, żebyś się już tak nie martwiła. Rzeczywiście to kwestia indywidualna. Ktoś może mieć kilka skutków ubocznych, ktoś w ogóle (albo tak jak ja przeczyta ulotkę dołączoną do opakowania i wmówi sobie wszystkie uboczne :oops:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam na zoladek wypic siemie lniane. Dopiero dzis wpadlam na ten pomysl i pomoglo. Przestal mnie bolec i w koncu sie najadlam :great:

I pytanie, czy ktos ma szczekoscisk podczas brania lekow? Przez 3 dni tak zaciskalam zeby, ze nie moglam ich dotkac, bo tak mnie wszystkie bolaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.....cierpie na depresjie z zaburzeniami lekowymi(fobia spoleczna)....pomóżcie mi kochani roześlijcie wszystkim blagam.....nie mam lekow chwilowo bo nie mam ubezpieczenia...kursy robiłam i zapomniałam o wizycie w pup....wyrejestrowali mnie...nie mogę isc do lekarza...nie stać mnie na prywatnego,nazyczony tylko pracuje mamy synka 5letniego.Moge dopiero zarejestrować się w kwietniu a lekow od prawie miesiąca nie biore i z dnia nadziej jest gorzej...możecie mi jakos pomuc??? może ktoś ma leki których brac nie może albo receptę mi wyslac nie wiem jestem w rozpaczy.. :why::why::zonk: piszcie na meila bo zadko wchodzę na takie strony...paulinka1987r@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulinka1987r poproś mamę albo jakaś znajoma pielęgniarkę. Niech pójdą do lekarza rodzinnego a ten wypisze receptę na Twoje nazwisko. Niech powiedzą, że jest taka sytuacja i ze sie ciezko czujesz. Lekarz pierwszego kontaktu powinien wypisać taką receptę bez problemu. Trzeba jedynie odpowiednio zagadać. Bądź dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulinka1987r poproś mamę albo jakaś znajoma pielęgniarkę. Niech pójdą do lekarza rodzinnego a ten wypisze receptę na Twoje nazwisko. Niech powiedzą, że jest taka sytuacja i ze sie ciezko czujesz. Lekarz pierwszego kontaktu powinien wypisać taką receptę bez problemu. Trzeba jedynie odpowiednio zagadać. Bądź dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulinka1987r poproś mamę albo jakaś znajoma pielęgniarkę. Niech pójdą do lekarza rodzinnego a ten wypisze receptę na Twoje nazwisko. Niech powiedzą, że jest taka sytuacja i ze sie ciezko czujesz. Lekarz pierwszego kontaktu powinien wypisać taką receptę bez problemu. Trzeba jedynie odpowiednio zagadać. Bądź dobrej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×