Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam dosc tego


marcelina marcysia

Rekomendowane odpowiedzi

czy wyleczyl ktos z was drzenie rak przez nerwice bo ja juz sobie nei daje razy juz mam dosc pomalu tego swiata niewiem co mam robic.zrobialbym wszystko zeby to cholerstwo wyleczyc.slyszalam o tabletkach rudotele ale niewiem co mam o tym sadzis jak jzu tyle tabletek jadlam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haj ho, tez wiele lekow przerobilam i zadne na mnie dobrze nie dzialaly do tej pory. Ciagle jakies powazniejsze skutki uboczne... Ale jakos daje rade. Rece same sie trzasc przestana jak sie wyciszysz, zobaczysz. Nie boj sie nowych lekow, staraj sie uspokoic, idz na terapie (jesli jeszcze na niej nie jestes) i z czasem zapomnisz, ze w ogole rece Ci drzaly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o skutki uboczne, czy nerwice? Moim glownym objawem nerwicy sa ataki paniki, neuralgie i tachykardia nadkomorowa. Czasami mam bole i zawroty glowy, zmiany cinienia, zimne poty, dreszcze, oriestre w jelitach (w brzuchu sie przelewa, glownie w jelitach wlasnie), napiecie miesni, bole kosci, bole szczeki i szyi, lęki... Mozna byloby wymieniac i wymieniac. Teraz sie troche uspokoilo, zostala neuralgia i to dziwne napiecie a'la cisza przed burza. Ale lekow narazie nie biore (spamilan sobie czasem walne na sen jedynie, nie moge cos sie obudzic na tyle rano by wziac poranny lek ze sniadaniem, bo moje sniadanie to obiad :P )

Skutki uboczne przerabialam tez rozne... Dusznosci, dreszcze, czestoskurcze, zaburzenia rownowagi do tego stopnia, ze nie bylam w stanie chodzic o wlasnych silach... Mlekotok... Uporczywe bole i zawroty glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×