Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc - psychiatra, leki, jak sobie samemu pomóc


regina

Rekomendowane odpowiedzi

sunport, nie boje sie Twojej wiary religii oraz filozofii, tylko tego ze znowu sie pojawia osoba na forum , ktora duzo pogdera , skłoci uzytkowników, na siłe bedzie wciskac swoje racje , prowokowac kłotnie, ktore do niczego nie prowadza.

Wiec proponuje podejsc do tego co sie pisze z rozumem i nie uzywac forum jako pola bitwy.

 

A co do schizofrenii, to osoba chorujaca na ta przypadłosc nigdy nie uwierzy w to co mowia lekarze, bedzie uwazac ze jest w 100 % zdrowa... wiec tak jak napisał gdzies Majster, nie polemizowac bo nie poprowadzi do niczego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdura nie musisz leczyc nerwicy. po prostu zmien otoczenie. i praeczekaj ja. leki ci tylko zaszkodza. pamietaj aby zrobic wszelkie mozliwe badania zdrowia fizycznego i jezeli wszystko bedzie ok nic wiecej nie bedziesz mogla zrobic jak tylko przeczekac ten okres jednoczesnie olewajac wiele rzeczy ktore powoduja za duzo zmartwien. co to ksiazki po co placic za ksiazke jak w internecie masz za darmo monografie dr jana pajaka osoby wybitnej lecz zauwqaz ze nieco zamroczonej bredniami. przyznam jednak ze mi osobiscie duzo daly jego wywody.

 

 

Prawie rok minął, a ja wracam na forum i do założonego przez siebie wątku.

Jak już większość zauważyła, rada o ''przeczekaniu'' jest chyba najgorszą możliwą, przez to ''przeczekiwanie'' trwające dobrych kilkanaście lat mój stan znacznie się pogorszył; zmiana otoczenia dla kogoś z nerwicą też wydaje się być złą poradą - boję się otoczenia które już dobrze znam, nie przeniosę się na nowy ''teren'', bo nerwy mnie po prostu zjedzą. Zresztą... jak miałabym niby zerwać z dotychczasowym życiem?

To, co osoba którą cytuję pisze o książkach czy 'wywodach' pozostaje dla mnie niezrozumiałe, w jaki sposób teksty ów doktora miałyby mi pomóc w walce z chorobą, zwłaszcza gdy nie robiłabym nic innego aby wyzdrowieć? Wyjątkowe brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×