Skocz do zawartości
Nerwica.com

Reakcja alergiczna? Help!


whisper

Rekomendowane odpowiedzi

Zażywam ParoMerck, Pernazinum i Hydroxyzinum. Wszystko było w porządku do zeszłego tygodnia. Zaczęłam się źle czuć, miałam stan podgorączkowy, to myślę sobie coś mnie bierze. I siup Polopirynę, jedną, drugą, następną... Muszę dodać, że często mam na skórze krostki, a do tego niestety nie mogę się powstrzymać i je rozdrapuje. :roll: Do tej pory nigdy nic się nie działo, pojawiał się strupek i z czasem schodził. Jednak pod koniec tego tygodnia zauważyłam, a raczej poczułam na szyi dwa ropne, bolące strupki w dodatku ciało wokół było czerwone i spuchnięte. Na noc posmarowałam sobie to Tormentiolem do rana maść wyciągnęłą ropę i zostały dwie dziurki z których wydzierało żywe mięso. Następnie zauważyłam kolejne taki zmiany skórne na twarzy (o zgrozo!) i na plecach. Kurde coś jest nie tak. Oczywiście maść i cała byłam od tego wymaziana. Zaczęłam czytać wszystkie ulotki leków, które przyjmowałam. I najbardziej prawdopodobna wydaje mi się interakcja psychotropów z Polopiryną (brałam jeszcze Fervex, Cerutin, Propolki i Cholisept). Nie dość, że mam dystymię to jeszcze jakieś paskudne wypryski, które nie chcą zejść! :cry:

 

Powiedzcie proszę, co mam robić?! Jak ja wyjdę na ulicę z taką twarzą (masakra), nawet do lekarza! Czy ktoś z Was miał podobnie? Wszystkie spostrzeżenia, uwagi i porady będą bardzo mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojoj....nigdy nue miałam takiej reakcji...kurcze.......biorę fluoksetynę, brałam przy niej i polopiryne i cerutin i było ok:/

Może to nei ma żadnego związku z lekami? Tylko to jakieś choróbsko skórne poprostu...hmm ja bym sie na twoim miejscu wybrała do dermatologa on napewno coś poradzi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×