Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość

LORAZEPAM (Lorafen,Tavor)

Czy lorazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

32 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy lorazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

• Tak
      30
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców i wieloletnich kombatantów. Biorę Lorafen w dawce 2,5. Działa słabo, ale działa. Jeszcze pół roku temu taka dawka mnie zataczała i rozmiękczała leciuchno,ale incydentalne (raz na 7-10 tabletek). Dziś wziąłem 5mg i nic. Cisza. Zero. Jak to możliwe? Nigdy nie brałem takich dawek więc to nie jest tolerancja na lek. Więc co to może być? Macie tak, że takie dawki nie działają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś po prostu osoba uzależnioną przez co wyrobiła ci się tolerancja na ten lek, szczerze to współczuję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, picziklaki napisał:

Jesteś po prostu osoba uzależnioną przez co wyrobiła ci się tolerancja na ten lek, szczerze to współczuję. 

To było by zbyt proste 🙂 nie mam żadnych problemów z odstawieniem lorafenu , robiłem to już trzy czy cztery razy. Od pierwszej przygody z lorafenem miał on na mnie takie działanie jak by nie działał. Odstawienie zajmuje mi 3 dni, ale to raczej i tak dmuchanie na zimne, bo ciężko się uzależnić od braku działania. Z efektów odstawiennych to mam pobolewanie mięśni i głowy i to takie p raczej słabym nasileniu. Np. teraz po serii z lorafenem miałem 3 dni przerwy, bo myślałem, że mi się skończył. I właśnie lekkie bóle mięśni się pojawiły. I tyle. Biorę go już chyba tylko z przyzwyczajenia. Myślałem jednak, że nawet przy wyrobionej tolerancji dwukrotne podbicie musi dać efekt, a tu niespodzianka - nie dało. Właśnie schodzi ze mnie resztka 5mg dawki i nic - żadnych objawów. Można mieć tolerancję i brak zespołu odstawiennego? I można mieć tolerancję od pierwszych tabletek? Raz zadziałała ma mnie dawki 2,5mg a był to chyba drugi miesiąc tej dawki. Jeden raz poczułem błogość po tym leku. Nigdy przedtem i nigdy potem. Jest to w ogóle możliwe, czy ktoś mi tabsy podmienił w aptece? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi