Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki plan, zeby zacząć wcześniej wstawać :P Nie mam w sumie po co teraz tego robić, ale już mnie wkurza marnotrawienie czasu. Lepiej się faktycznie zabrać od 7 rano za naukę i popracowanie nad swoją formą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Oczywiscie chciałabym zdać sesje i żeby praca laboratoryjna wkońcu sprawiła mi przyjemność.

By ludzie przestali wierzyć w pewne bzdury i atmosfera była przyjemniejsza.

Chciałabym mieć kogos kto mnie zaakceptuje taką jaką jestem. Nie zawsze jestem milutka i umiem rozsmieszac, Czasami role muszą sie odwrócić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że marzenie głupie, ale obecne to zakup next-genowej konsoli na którą brakuje mi dosłownie 300zł, wrrr...

 

Poza tym to chcę coś z tymi studiami zrobić, pogodziłem się, że nie zdam semestru, ale od nowego roku akademickiego chcę rozpocząć od nowa w systemie zaocznym i dodatkowo znaleźć jakąś robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogodziłem się, że nie zdam semestru

Ja płakałam już tydzień temu, ze nie dam rady, ale postanowiłam spróbować :P Bo mamy tego dużo, ale póki co jakoś sobie radziłam i niczego nie uwaliłam, jak dojdę do sesji, to będzie dobrze :D

A Twoje plany wydają się być fajne... Też bym wolała do roboty chyba i na zaoczne ;d choć wtedy trudno sie samemu utrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1 czyli od dzisiaj?? :-D

I tak musze wstac wczesniej... to juz ostatni dzwonek zeby zalatwic sprawy związane z moimi egzaminami. Nie chce sie 20 km na taki mroz...ale w sumie motywacja jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barikello, :nono:

 

Zaraz znowu idę spać, no moze za jakieś 2-3 godziny. Muszę sobie przestawić zegar biologiczny i - nie mam wyjścia - zmusić się do spania o normalnej porze. Jak się idzie spać o 3-4, to nic dziwnego że nad ranem mnie zmula i śpię do późna. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, ja myślę żeby się czymś zmęczyć za dnia, żeby po prostu padnąć. Ja nie dość, że nie idę spać o normalnych porach, to jeszcze wcinam coś w nocy, a to nie jest zdrowe :P Ale na szczęście nie widać tego po mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×