Skocz do zawartości
Nerwica.com

lek przed operacja zony


1982

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy na forum mam problem zona bedzie mial operacje panicznie boje sie jej bolu ciagle rycze ze bedziemy musieli sie rozstac bo musi isc doszpitala moze to sie wydawac dziwne ale ja tak reaguje na rozstania z zona prosze o adres poradni psychologicznych w poznaniu ktore przyjmuja na NFZ POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ten "głupi" lekarz ma rację. Mało kto nie histeryzuje przed operacja - jest to normalna reakcja na stres. I trzeba stawić temu czoła, a nie wpędzać żonę w poczucie winy, że tą operację ma. Ewentualnie idź do rodzinnego po coś na uspokojenie.

 

ciagle rycze ze bedziemy musieli sie rozstac bo musi isc doszpitala

Tylko pogratulować. Tak się zachowuje głowa głowa rodziny? Jak jak dochowacie się potomka to sam będziesz odbierać poród żeby żona nie musiała iść do szpitala?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum mam problem zona bedzie mial operacje panicznie boje sie jej bolu ciagle rycze ze bedziemy musieli sie rozstac bo musi isc doszpitala moze to sie wydawac dziwne ale ja tak reaguje na rozstania z zona prosze o adres poradni psychologicznych w poznaniu ktore przyjmuja na NFZ POZDRAWIAM

 

Miałem ten sam problem 10 lat temu, to była operacja serca u zony. Generalnie pomogła mi Hydroxyzyna i po prostu wziąłem się w garść - zacząłem wszystko organizaować typu lekarz, nowe mieszkanie - pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×