Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestescie uzaleznieni od...


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

po odwyku wygląda to lekko ale dzisiaj był dziwny stan, rano normalnie leki jakie biorę, benzo na odprężenie, koda, benzo, koda, 5 piw, jakiś dziwny lęk, teraz wieczorne leki, benzo na wszelki wypadek jakbym nie mogła spać i zobaczymy co jutro apteczka wyposażona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gum do żucia,myślenia..Posiadam też takie zboczenie doczytywania do końca,idąc powiedzmy ulicą i zerkając na jakieś ogłoszenie muszę przystanąć i je przeczytać całe.Komputer i internet to wiadomo,ale nie ma co z tym demonizować wszak żyjemy w czasach gdzie te narzędzia są nam niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili chyba od niczego, jakiś czas temu wszystko puściłem. Kiedyś od papierosów i komputera. Swoich 'chorób' nie będę wymieniał bo to nie uzależnienie tylko zostałem w nie siłą wtłoczony więc nie kwalifikuje się do tego lenistwo, które jest tylko skutkiem lęku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od komputera. kiedyś gdy nie pracowałam siedziałam całe dnie prz lapku, teraz już mniej go używam, bo mam pracę, ale gdy mam wolne, to dalej całe takie dnie korzystam z kompa.

ostatnio też zaczynam się chyba uzależniać od alkoholu... lubię stan po wypiciu, te latanie, wtedy zapominam o wszystkich problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×