Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestescie uzaleznieni od...


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Ja mam podobnie!

Cały czas odczuwam potrzebę palenia papierosów i picia ogromnych ilości bardzo mocnej herbaty.

To jest u mnie tak silne, że zaczynam co raz więcej palić i pić herbatę, a mama tylko mi mówi że za dużo palę.

Jak można wyjść z uzależnienia kiedy się chce palić i pić mocne napary?

Wydaje się to być z jednej strony sprzeczne ale tak naprawdę to wszystko leży w rękach naszego mózgu-tak mi się

wydaje :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzkie życie jest pełne zaskakujących i nieznanych chwil, które skutecznie podnoszą nam na co dzień ciśnienie i poziom adrenaliny. Niektórzy twierdzą nawet, że gdy w naszym organizmie narasta poziom adrenaliny to dopiero wtedy zdajemy sobie sprawę z tego, że żyjemy. Adrenalina sprawia, że nasze serce pompuje o wiele szybciej krew w naszym ciele, a nasze wszystkie bazowe zmysły się wyostrzają. Jest to zjawisko tak wyjątkowe, że mnóstwo ludzi wręcz nie wyobraża sobie bez niej życia. Są to zwłaszcza osoby uprawiające wszelakiego rodzaju sporty ekstremalne, od niebezpiecznej jazdy na nartach, samochodami, poprzez skoki spadochronowe aż po wspinaczkę wysokogórską.

 

Moje uzależnienie.Adrenalina+życie+ hektolitry podwójnej kawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od papierosów na pewno - ale tak je lubię, lubię, lubię...

Walczę z lekkomyślnym wydawaniem pieniędzy.

Kawa sezonowo.

Nałogowo zamawiam książki albo kupuję na kiermaszach.

I niestety jestem uzależniona od dbania o wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet, słodycze, seriale. Jak komputer w naprawie to mogę chodzić po ścianach. Najgorsze są pierwsze dwa dni. Bez słodyczy też się nie obejdę. Dobrze, że mam dobrą przemianę bo bym wyglądała jak szafa 3 drzwiowa. Seriale mogłabym sobie zacząć dozować ale w sumie po co nieszkodliwy nałóg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywne:

- kawsko (piję jedno dziennie, ale to dla wielu istny szatan nie do przełknięcia)

- komp z netem (95% czasu wolnego poświęcam właśnie tym rzeczom, tym bardziej że w końcu zeszłego roku sprawiłem sobie sprzęt swoich marzeń - prawie)

- muzyka (non stop leci coś z głośników - ostatnio liquid drum'n'bass, chyba że oglądam film albo w coś pykam)

 

Nieaktywne:

- dragi (głównie zielsko, ale kiedyś nie żałowałem sobie władka, a po erze smartszopów na ośce jako stymulant number one, zaczęła panoszyć się mefka, do której też swego czasu miałem słabość, oczywiście lubiłem często gęsto pobawić się w "didżeja" :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Tak jedno (ale to też nałóg i rytuał), kiedyś były i 3 siekiery, ale ograniczyłem. Wiesz jak widzę , jaką kawę piją ludzie u mnie w pracy to normalnie nie wierzę. Lura z jednej łyżeczki rozpuszczalnej dopełniona w połowie mlekiem. Brrr, okropieństwo, w dodatku pozbawione jakiejkolwiek mocy. Moja kawka to równowartość ich 6, jeśli nie większej ilości.

 

Dziwię się, że się dziwisz odnośnie nieaktywnych nałogów :smile: . Ćpun do końca życia będzie ćpunem, praktykującym lub nie. Ja akurat mam ten nałóg w zawieszeniu, ale może powrócić w najmniej spodziewanym momencie, choć jestem dobrej myśli i uważam, że co najmniej będzie to bardzo długa abstynencja. No chyba, że się tylko oszukuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soulAle to było wąchanie czy również kłucie się ? Byłeś na odwyku?

Nie, tych rzeczy nie konsumuje się w ten sposób (choć słyszałem też o "kwiatach" co tak robili). Odwyk do tego nie jest potrzebny (amfa czy mefka nie uzależnia fizycznie jak alko czy opiaty), więc nigdy nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×