Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lekka Grupa 0 2P zamiast umiarkowanej na przewlekłą chorobę drwina lekarzy czy właściwy wybór?


Kraszu

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem grupę 0 2P Lekką... nie tego się spodziewałem ledwo przeżyłem atak trzustki leżałem na chirurgi myślałem że dostanę umiarkowany na PZT. Zrobili to po złości czy uznali że lęki bardziej mi dokuczają niż trzustka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny wydrukował wszystko o trzustce  i lękach wszystko co mógł wydrukował plus wypisy z soru chirurgi psychiatryka. Było tego ok 40 kartek A4 P.S.2 I aktualne badania krwi moczu i usg trzustki wątroby żołądka nawet wyszło że mam jednego wrzoda.

Edytowane przez Kraszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kraszu napisał(a):

Symbol stąd że piłem no nie wiem 10 15 lat to był roczny epizod zapijania lęków i puff trzustka

No jak się nie podoba, możesz się odwoływać do WZOON jeśli nie minął okres na odwołanie. Z tym, że z papierami wypisanymi przez lekarza rodzinnego, to nie wróżę sukcesu w trybie odwoławczym, a nowych nie możesz dostarczyć, idą te, które były na pierwszej komisji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Tobie bardziej chodzi o stopień niż symbol, że dali lekki zamiast umiarkowanego, bo symbol nie sądzę żeby nawet wojewódzki zespół zmienił. Z takiego powodu też się można odwołać.

Ja się co prawda nie odwoływałam nigdy bo mi dali to co chciałam (chciałam lekki i taki dostałam), ale na przyszłość, takie papiery lepiej jak wypełnia specjalista a nie lekarz rodzinny.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, acherontia styx napisał(a):

No ale Tobie bardziej chodzi o stopień niż symbol, że dali lekki zamiast umiarkowanego, bo symbol nie sądzę żeby nawet wojewódzki zespół zmienił. Z takiego powodu też się można odwołać.

Ja się co prawda nie odwoływałam nigdy bo mi dali to co chciałam (chciałam lekki i taki dostałam), ale na przyszłość, takie papiery lepiej jak wypełnia specjalista a nie lekarz rodzinny.

 

 

Wrócę tutaj za dwa lata jak będzie się zbliżał termin orzeczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×