Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wpływ zmiany pogody na samopoczucie w nerwicy


swiatelko899

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Jak to u Was wygląda? Czy doczuwacie bardzo na swoim samopoczuciu zmiany pogody, szczególnie spadki ciśnienia czyli nadchodzące niże i wietrzna pogodę. 

U mnie jest to bardzo odczuwalne. Już od rana czuję ból brzucha, ucisk w skroniach, ścisk w żołądku, dygoczę. Chyba jakaś nadporodukcja kortyzolu, adrenaliny, noradrenaliny. Tak to wygląda. Potrafię wtedy przepłakać cały dzień bo w taki sposób u mnie sie rozładowują te niefajne emocje i lęk. Trochę pomaga ruch, czyli wyjście na spacer czy po prostu zakupy po przebudzeniu, ale nie zawsze się chce bo nastrój jest beznadziejny.  Jestem ciekawa czy ktoś z Was tez tak to odczuwa i może ma jakis sposób jak sobie trochę w tym pomóc? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja odczuwam każdą zmianę pogody i strasznie utrudnia mi to życie. Czasami mam przy tym ostre migreny które mnie wykańczają, czasami mam ataki epi, bóle głowy, nerwowość, skoki ciśnienia i wiele wiele innych objawów. Kiedyś w szpitalu mi powiedzieli że jestem meteopatką dlatego tak reaguje na zmiany pogody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Szczebiotka napisał(a):

Tak. Ja odczuwam każdą zmianę pogody i strasznie utrudnia mi to życie. Czasami mam przy tym ostre migreny które mnie wykańczają, czasami mam ataki epi, bóle głowy, nerwowość, skoki ciśnienia i wiele wiele innych objawów. Kiedyś w szpitalu mi powiedzieli że jestem meteopatką dlatego tak reaguje na zmiany pogody.

Jeju, to jest właśnie okropne. U mnie właśnie wczoraj była zmiana pogody więc okropny ból głowy, zwiększony lęk. Przepłakałam i przespałam pół dnia. A dziś jak ręką odjął. No i ten tydzień nie zapowiada się dobrze. Idzie niż  i deszcze więc nie będzie wesoło :( I jeszcze będzie można kajakiem pływać kiedy ten cały śnieg się roztopi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×