Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


maribellcherry

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu moje pytanie do tego tematu o cel tej zabawy wyladowalo w koszu????

 

Czytalam Twoj pierwszy post i wszystkie kolejne i Twoja instrukcja jest po prostu niedokladna i niezrozumiala.  W moim pytaniu o cel tej zabawy nie ma kompletnie nic zlego a moze rozjasnic te zabawe innym czlonkom forum. 

 

Jesli tak wyglada to nowe moderowanie postów to ja dziekuje. Proponuje poszukac kompetentnych moderatorów i administratorów. Zamiast moj post usuwac to po prostu edytuj swoj pierwszy i wyjsnij poprawnie zasady gry, bo nie chce mi sie domyslac o co Ci chodzi i co chcesz ta gra uzyskac.

Edytowane przez maribellcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego wylądowało w koszu, że jest OT w zabawie. Nie zrozumiałeś instrukcji, więc powiedz co jest dokładnie niejasne. Każdy poprzedni user zrozumiał  zasady. Nie musisz się domyślać. Co chce uzyskać grą- jak każdą inną grą- dobrą zabawę. 
Jeszcze jedna uwaga na temat moderacji, a zostaniesz odpowiednio nagrodzona. Nabór jest otwarty, każdy ma prawo zgłosić się, a jakoś chętnych brak... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kawa Szatana napisał:

🙂

Słowo określające uczucie : obojętność(?), może lekkie zawstydzenie

 

Sytuacja: Jesteś użytkownikiem pewnego forum na którym bierzesz udział w pewnej zabawie. Pewien z moderatorów przenosi Twój wpis do kosza.

 

@maribellcherry@Illi Drogie Panie, pragnę nadmienić, że nikogo nie atakuję. 🙂 Myślę, że żal byłoby nie wykorzystać takiej sytuacji.

Spoko. Ale ja w ogole nie czuje sie zawstydzona. Obojetne tez mi nie bylo bo bym nie zareagowala.

tzn teraz juz mi w sumie wszystko jedno.

 

 

o, znowu jest usuniety.

ale beznadzieja.

Edytowane przez maribellcherry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×