Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

coyot.inc,

u mnie zaskoczyła pięknie gdzieś po około 2 tygodniach w dawce 2X75 mg ( 150 mg ) . A lęki przed podejściem do leku miałem masakryczne ( non stop na lorafenie , bo tylko to bralo jakoś owe lęki na 3 godziny i znów lorek ) .Na początku mega apetyt , potem zero apetytu , ale wtedy o tym sie nie myśli , jak galareta w dupie i myśi samobójcze od tych kur-ew lęków .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba a dla mnie jakiego masz asika jak by co ? :PPPP

 

kurde sporo , pewnie masz mózg zalany serotoniną . mocny jesteś taki mix , no ale niektórzy tak mają . ale dziwie się że nic nie działa na ciebie , może masz własnie za dużo serotoniny , za mocno i dlatgo źle się czujesz . ja bym na takim mixie spał i spał i jeszcze raz spał . za duże dawki. u mnie 40 to jest ostateczna dawka i nie mam zamiaru już tego zwiększać , nei chcę za bardzo mózgu przyzwyczajać do takich dawek . 60mg napewno nie , 50mg też już sensu nie będzie . 40 to i tak kosa jak c./cenzura/

 

Dla Ciebie mam asa TLPD + trittico :)

ale widze, że nie chcesz na 60mg pao wskaiwać, u mnie 40mg muliło a dopiero 60mg kasowało choróbska, a może u Ciebie tez tak bedzie? na pewno warto spróbowac, nie wypali trudno ale ta niepewnosć" a może max dawka by mnie uleczyła?'" mnie by zabiło :D

dlatego uważam że dany lek nalezy wykorzystac do ostatnich widełek i ma sie wiedze wówczas

1. aha nie pomogło i zmieniam lek

2. oooo dopiero teraz czuje się zajebi.ście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba a dla mnie jakiego masz asika jak by co ? :PPPP

 

kurde sporo , pewnie masz mózg zalany serotoniną . mocny jesteś taki mix , no ale niektórzy tak mają . ale dziwie się że nic nie działa na ciebie , może masz własnie za dużo serotoniny , za mocno i dlatgo źle się czujesz . ja bym na takim mixie spał i spał i jeszcze raz spał . za duże dawki. u mnie 40 to jest ostateczna dawka i nie mam zamiaru już tego zwiększać , nei chcę za bardzo mózgu przyzwyczajać do takich dawek . 60mg napewno nie , 50mg też już sensu nie będzie . 40 to i tak kosa jak c./cenzura/

 

Dla Ciebie mam asa TLPD + trittico :)

ale widze, że nie chcesz na 60mg pao wskaiwać, u mnie 40mg muliło a dopiero 60mg kasowało choróbska, a może u Ciebie tez tak bedzie? na pewno warto spróbowac, nie wypali trudno ale ta niepewnosć" a może max dawka by mnie uleczyła?'" mnie by zabiło :D

dlatego uważam że dany lek nalezy wykorzystac do ostatnich widełek i ma sie wiedze wówczas

1. aha nie pomogło i zmieniam lek

2. oooo dopiero teraz czuje się zajebi.ście :)

a obawa o to że silna max dawka paro, to pozniej juz zaden lek za bardzo nie zadziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba a dla mnie jakiego masz asika jak by co ? :PPPP

 

kurde sporo , pewnie masz mózg zalany serotoniną . mocny jesteś taki mix , no ale niektórzy tak mają . ale dziwie się że nic nie działa na ciebie , może masz własnie za dużo serotoniny , za mocno i dlatgo źle się czujesz . ja bym na takim mixie spał i spał i jeszcze raz spał . za duże dawki. u mnie 40 to jest ostateczna dawka i nie mam zamiaru już tego zwiększać , nei chcę za bardzo mózgu przyzwyczajać do takich dawek . 60mg napewno nie , 50mg też już sensu nie będzie . 40 to i tak kosa jak c./cenzura/

 

Dla Ciebie mam asa TLPD + trittico :)

ale widze, że nie chcesz na 60mg pao wskaiwać, u mnie 40mg muliło a dopiero 60mg kasowało choróbska, a może u Ciebie tez tak bedzie? na pewno warto spróbowac, nie wypali trudno ale ta niepewnosć" a może max dawka by mnie uleczyła?'" mnie by zabiło :D

dlatego uważam że dany lek nalezy wykorzystac do ostatnich widełek i ma sie wiedze wówczas

1. aha nie pomogło i zmieniam lek

2. oooo dopiero teraz czuje się zajebi.ście :)

a obawa o to że silna max dawka paro, to pozniej juz zaden lek za bardzo nie zadziala?

 

od tego jest TLPD na koniec :D

 

-- 09 lis 2017, 23:14 --

 

Czy da się jakoś zwiększyć motywację i zmniejszyć znieczulenie na paroksetynie? Niby mianseryna miała pomóc, ale nic nie pomaga...

jak bierzesz na raz 5 leków to ciezko stwierdzić który zamula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawki skutecznie na gada zaczynają się od 300mg.poczekqj jeszcze albo przyjeb 375

Minimalne dawki skuteczne wenlafaksyny w leczeniu GAD to 37.5 mg, a różnica skuteczności pomiędzy dawkami 75 mg a 150 mg jest niewielka:

 

http://bjp.rcpsych.org/content/bjprcpsych/179/1/15.full.pdf

It is of note that similar results for 75 and 150 mg of venlafaxine ER were seen in the observed case analysis, which considers only those patients who have remained in treatment. Thus, in the observed case analysis of patients who completed the 6-month treatment, the differences from placebo in the adjusted mean change from baseline of the 75 and 150 mg doses of venlafaxine ER in the HRSA total score were 3.9 and 4.7, respectively.

 

Wszystko fajnie Grabarz ale ja nie pisałem wenlafaksynie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mogloby dobrze zadzialac na depresję lęki i natretne myśli do paroksetyny?

Na pewno pomogłoby notoryczne niezaśmiecanie wątków o lekach idiotycznymi pytaniami, na które są już odpowiedzi. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki. Mózg nie jest tylko po to, żeby wypełniać czaszkę, ale służy także do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mogloby dobrze zadzialac na depresję lęki i natretne myśli do paroksetyny?

Na pewno pomogłoby notoryczne niezaśmiecanie wątków o lekach idiotycznymi pytaniami, na które są już odpowiedzi. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki. Mózg nie jest tylko po to, żeby wypełniać czaszkę, ale służy także do myślenia.

jest tu tez kilka osob co pisze non stop podobne posty albo sobie doradzają co mają lykac, mogą na priv bo na to tez są juz odpowiedzi :)

 

-- 10 lis 2017, 12:52 --

 

Nie rozumiesz i nie wymagam abys zrozumial jak ja się teraz czuję i nie zyczę nawet czegos takiego, lęk, ciagla analiza stanu w glowie i depresja przez duze D, mam prawo pisac i moze zadawac tu te same pytania czasem bo juz nie wiem co robic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tu tez kilka osob co pisze non stop podobne posty albo sobie doradzają co mają lykac, mogą na priv bo na to tez są juz odpowiedzi :)

Póki co, nikt tobie w tym nawet nie dorównuje. Na forum są odpowiednie wątki do wylewania swoich narzekań.

 

Nie rozumiesz i nie wymagam abys zrozumial jak ja się teraz czuję i nie zyczę nawet czegos takiego, lęk, ciagla analiza stanu w glowie i depresja przez duze D, mam prawo pisac i moze zadawac tu te same pytania czasem bo juz nie wiem co robic..

Tutaj 85% ludzi czuje się źle i nie zaśmiecają przez to tematów o lekach 10 postami dziennie. Takich infantylnych pytań jakie zadajesz jest 90% treści wątków o lekach, przez co osoby, które faktycznie chcą znaleźć rzeczowe informacje o mechanizmach działania leków muszą przedzierać się przez ten bezwartościowy spam, który tworzysz. Wystarczy użyć wyszukiwarki, żeby znaleźć odpowiedź, albo poświęcić trochę czasu na przewertowanie postów. Myślenie nie boli... ponoć...

Jesteś pod opieką lekarza, to bierz leki i czekaj To, że ktoś odpowie ci na twoje pytanie, nie oznacza, że ci się nagle poprawi oraz będziesz czuł się dokładnie tak jak ta osoba.

Jak nie możesz opanować natręctw w pisaniu postów, to załóż oddzielny temat i spamuj tam co kilka minut, może ci się przez to poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba a dla mnie jakiego masz asika jak by co ? :PPPP

 

kurde sporo , pewnie masz mózg zalany serotoniną . mocny jesteś taki mix , no ale niektórzy tak mają . ale dziwie się że nic nie działa na ciebie , może masz własnie za dużo serotoniny , za mocno i dlatgo źle się czujesz . ja bym na takim mixie spał i spał i jeszcze raz spał . za duże dawki. u mnie 40 to jest ostateczna dawka i nie mam zamiaru już tego zwiększać , nei chcę za bardzo mózgu przyzwyczajać do takich dawek . 60mg napewno nie , 50mg też już sensu nie będzie . 40 to i tak kosa jak c./cenzura/

 

Dla Ciebie mam asa TLPD + trittico :)

ale widze, że nie chcesz na 60mg pao wskaiwać, u mnie 40mg muliło a dopiero 60mg kasowało choróbska, a może u Ciebie tez tak bedzie? na pewno warto spróbowac, nie wypali trudno ale ta niepewnosć" a może max dawka by mnie uleczyła?'" mnie by zabiło :D

dlatego uważam że dany lek nalezy wykorzystac do ostatnich widełek i ma sie wiedze wówczas

1. aha nie pomogło i zmieniam lek

2. oooo dopiero teraz czuje się zajebi.ście :)

 

 

logicznie napisane seba , tez miałem tak że musiałem dany lek np sprawdzić bo jak nie sprawdzę to będe sie zle czuł , że może by pomógł a go nie brałem ,

wiesz seba narazie zwiekszyłem z 30 na 40 , takei dawki jak 60mg to juz kuwa musi byc calkowita amotywacja , do tego mózgowi po odstawieniu będzie ciężko dojść do homeostazy , moim zdaniem , bo mózg zawsze dązy do równowagi. nie chcę takichj dawek , na depresje i tak zalecane do 50mg , 40mg paro to jest kosa i jak to nie zadziała nie będe zwiekszał. i tak miałem brać tylko 20mg.

 

ale mądrze napisane i wiem oco ci chodzi te 1,2 punkty dobrze napisane , tez tak sądze , ale po prostu myślę że 40mg to juz starczy i nie ma sensu sie truć , ja nie mam natręctw , na natręctwa do 60mg ok , ale na depre do 50mg jest . wiec , jak 40mg nie zaskoczy , trudno , bedę schodzil . na razie nie będe udzielał się na forum , ale wroce za kilka dni zobaczyć , na razie testuje 40mg , aż osiągnie stan stacjonarny 7-10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciiiii Na 40 mg od dwóch tygodni jest suuper. Senności nie mam, no moze lekkie rozleniwienie, spokój w głowie bez gonitwy myśli - praktycznie nie myślę o choróbsku. Kur.....wa jak ja teskniłem za tym stanem, jesli mnie znów nie zglebuje po miesiącu i ten stan się utrzyma to mam 90% remisję :) Oby trzymajcie za mnie kciuki.

Pisze to, zeby nie było, że sa tylko negatywne wątki....

...jesteśmy w kontakcie - będę zagladał :)

Pozdro i dzięki wszystkim, którzy namawiali mnie do zwiekszania dawki i wytrzymania na niej bo bliski byłem odstawienia Paro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciiiii Na 40 mg od dwóch tygodni jest suuper. Senności nie mam, no moze lekkie rozleniwienie, spokój w głowie bez gonitwy myśli - praktycznie nie myślę o choróbsku. Kur.....wa jak ja teskniłem za tym stanem, jesli mnie znów nie zglebuje po miesiącu i ten stan się utrzyma to mam 90% remisję :) Oby trzymajcie za mnie kciuki.

Pisze to, zeby nie było, że sa tylko negatywne wątki....

...jesteśmy w kontakcie - będę zagladał :)

Pozdro i dzięki wszystkim, którzy namawiali mnie do zwiekszania dawki i wytrzymania na niej bo bliski byłem odstawienia Paro

 

No ja Cie m.in namawiałem pamiętasz :)

BO u mnie było podobnie i wiedziałem, ze musisz zwiększać dawke i zaciskać zęby a przyjdą efekty:)

 

-- 10 lis 2017, 19:11 --

 

A ma 20mg nic się nie działo? dlatego Cie namówili na 40mg?

 

on na 20mg miał mocne wahania nastroju, a na 40 już ma stabilizacje i nastrój dobry cały czas, tak to zrozumiałem:)

 

ja miałem tak samo , u mnie 60mg dopiero dawało pełnie szcześcia:)

 

Zamiast narzekać nalezy zwiększać dawki aż do maksymalnej i wówczas jest pełna świadomośc czy lek pomógł czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="SebaNN"

 

No ja Cie m.in namawiałem pamiętasz :)

 

No własnie to Ciebie wspominałem w swoim poście ;)

 

Jednego się tylko boję czy za miesiąc sie cos nie spierd...oli Bo i przy 25 mg miałem juz z miesiąc ok a potem się zjebało

No ale przez ostatni czas miałem same wachania które juz mnie męczyły a teraz odpukac jest ok

 

No ale jak mnie szarpnie jeszcze - to i jeszcze mam 20mg zapasu i wahać się nie będę ;)

 

Pozdro dla wszystkich trzymam za Was kciuki oby i Wam się poprawiło,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to mi tez nikt nie odpowiedzial, jesli nawet 60mg by pomoglo i po jakims tam czasie byl nawrot, to co wtedy? paro najmocniejsze, wtedy mozg potrzebuje wiecej serotoniny i jakis lek pozniej zadziala?

tolerancja sie nie wyrabia, nie martw sie

 

wyrabia . i ciężej po odstawieniu dojść mózgowi do równowagi/homeostazy . mnie kiedyś 40mg by ścieło , teraz jem jak cukierki , juz nic uboków nie mam zeszły , libido mam , lepiej się czuję to fakt , ale 20mg nic nie zrobiło a kiedyś zrobiło i to bardzo dużo . ja bym się bał na 60mg wchodzić , ale jak człowiekowi grunt pod nogami się wali to zrobi wszystko no i może i ja wejdę na te 50 a może 60 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to mi tez nikt nie odpowiedzial, jesli nawet 60mg by pomoglo i po jakims tam czasie byl nawrot, to co wtedy? paro najmocniejsze, wtedy mozg potrzebuje wiecej serotoniny i jakis lek pozniej zadziala?

tolerancja sie nie wyrabia, nie martw sie

 

wyrabia . i ciężej po odstawieniu dojść mózgowi do równowagi/homeostazy . mnie kiedyś 40mg by ścieło , teraz jem jak cukierki , juz nic uboków nie mam zeszły , libido mam , lepiej się czuję to fakt , ale 20mg nic nie zrobiło a kiedyś zrobiło i to bardzo dużo . ja bym się bał na 60mg wchodzić , ale jak człowiekowi grunt pod nogami się wali to zrobi wszystko no i może i ja wejdę na te 50 a może 60 .

Słyszałem, że mogą przestać działać ale myślałem, że to z innego powodu niż tolerancja, no ale jak tak to nie wiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest chyba potwierdzone, ja 3 lata prawie biore 40mg i nagle nawrot choroby, i to z mojego powodu też pewnie, a są ludzie co jedną dawke kilkanascie lat już biorą

ja brałem 15 lat 60mg, z wieloma przerwami i powrotami, nie jest tak że lek przestanie działać w takiej dawce ale może z czasem działac słabiej, stąd u mnie przesiadka na TLPD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest chyba potwierdzone, ja 3 lata prawie biore 40mg i nagle nawrot choroby, i to z mojego powodu też pewnie, a są ludzie co jedną dawke kilkanascie lat już biorą

ja brałem 15 lat 60mg, z wieloma przerwami i powrotami, nie jest tak że lek przestanie działać w takiej dawce ale może z czasem działac słabiej, stąd u mnie przesiadka na TLPD

to co się stalo ze mi praktycznie nagle przestala dzialac po 3 latach? tlpd tzn? jestem dosc zielony szczegolnie ze skrotami, na co bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×