Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się podzielić nową nowiną jeżeli łykacie paroksetyne możecie zakupić lek Bromergon który wam pomoże bardzo wiele zyskacie będziemy mogli uprawiać sex się masturbować to mi pomaga bardzo bez tego leku boromergon człowiek jest kastratem impotentem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, edi2933 napisał:

Chciałem się podzielić nową nowiną jeżeli łykacie paroksetyne możecie zakupić lek Bromergon który wam pomoże bardzo wiele zyskacie będziemy mogli uprawiać sex się masturbować to mi pomaga bardzo bez tego leku boromergon człowiek jest kastratem impotentem 

 

Lepiej Piribedilu walnac lub Pramipexolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, edi2933 napisał:

Chciałem się podzielić nową nowiną jeżeli łykacie paroksetyne możecie zakupić lek Bromergon który wam pomoże bardzo wiele zyskacie będziemy mogli uprawiać sex się masturbować to mi pomaga bardzo bez tego leku boromergon człowiek jest kastratem impotentem 

Cabaster zbija prolaktynę do zera i jest lepiej tolerowany, bromokryptyna to najtańsze gówno i nie zawsze prolaktyna odpowiada za kastrację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, edi2933 napisał:

Chciałem się podzielić nową nowiną jeżeli łykacie paroksetyne możecie zakupić lek Bromergon który wam pomoże bardzo wiele zyskacie będziemy mogli uprawiać sex się masturbować to mi pomaga bardzo bez tego leku boromergon człowiek jest kastratem impotentem 

Cabaster zbija prolaktynę do zera i jest lepiej tolerowany, bromokryptyna to najtańsze gówno i nie zawsze prolaktyna odpowiada za kastrację

Poza tym przy niskiej prolaktynie jest się bardziej płodnym, także trzeba uważać na to żeby wpadki nie zaliczyć😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Petek napisał:

Ktoś przechodził esci na paro ? 

Zastanawia mnie co byłoby lepsze na depresję i lęki dokładnie na lęk napadowy i uogólniony. Paro działa na lęki ale nie na depresje

Przechodziłem z nexpramu na parogen, jak dla mnie esci to zaraz po welbutrinie gówno które powoduje tylko sidy. Na paro dużo lepiej. Brałem 20 mg esci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bromergon czy agoniści dopaminy pomogą na libido i samopoczucie bez pudla ale po odstawieniu będzie nerwica razy 10. To też właśnie jest wskazówką że dopamina odpowiada za efekty leków. Biorąc paro czy inne ssri też reguluje się receptory odpowiedzialne za uwalnianie dopaminy. Agoniści dopaminy działają jak alko. Pijesz fajnie ale kac nie ominie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chorujacy napisał:

Tak. Bromergon czy agoniści dopaminy pomogą na libido i samopoczucie bez pudla ale po odstawieniu będzie nerwica razy 10. To też właśnie jest wskazówką że dopamina odpowiada za efekty leków. Biorąc paro czy inne ssri też reguluje się receptory odpowiedzialne za uwalnianie dopaminy. Agoniści dopaminy działają jak alko. Pijesz fajnie ale kac nie ominie. 

 

W takim razie chyba na SSRI trzeba by wprowadzić na stałe suplementację l dopą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2021 o 11:28, szymon0791 napisał:

Zastanawiam się jakie jest docelowe działanie paroksetynki.

Biorę już z 8 tygodni, obecnie 30 mg no i jakoś dupy nie urywa. Jestem trochę bardziej odważny, wyluzowany , ale jeśli chodzi o kontakty społeczne to dużej różnicy nie ma. Chyba że serio trzeba czekać 3 miechy na full efekt ? 

Ja biorę 5 tygodni i jest dużo lepiej niż na wenlafaksynie. Dawka też 30mg. Myślę, że lek już się w pełni zainstalował, ale działanie będzie się rozkręcało, tak jak choroba zakradała się przez dłuższy czas, tak teraz to będzie powoli odkręcane, zapewne subtelnie i dopiero po długim czasie będzie można wyciągnąć wnioski czy lek naprawdę pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, szymon0791 napisał:

Hmm ja myślę czy wchodzic na 40 mg czy poczekać jeszcze na 30...

Ogólnie dawki się zwiększa co dwa tygodnie. Kontaktujesz się z lekarzem, czy sam dobierasz dawki? Ja dobieram sam i patrzę na efekt, ale w miarę rozsądku i mam kontakt telefoniczny z lekarzem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szymon0791 napisał:

Nie no konsultuję się z lekarzem. Lekarz powiedział właśnie że mam być 2 tygodnie na 30 i potem mogę spróbować zwiększyć na 40 mg.

No jak masz zielone światło od lekarza, to próbuj, a moze jeszcze się polepszy i się otworzysz na kontakty z ludźmi. Ja tam jestem bardziej otwarty, ale subtelnie i ze spokojem, bo na wenli to odrazu narzucałem swoje ja i nie było tolerancji dla innych, traktowałem ich jak podludzi,. Na paro spokojnie, a mi tego spokoju trzeba nie nakręcam się wszystko z rozwagą i dystansem. Niestety już ponad trzy tygodnie jestem przeziębiony do tego alergia doszła, gil wylatuje mi nawet przez oczy, wątroba widoczna z kosmosu po ibupromach i antybiotyku i w ogóle się czuję jak tonący titanic i nie jestem w stanie wyłapać więcej pozytywów z leczenia, bo łeb jest zajęty infekcją do tego stopnia, że jestem całkowicie obojętny na wszystko nawet dawkę dziś zmniejszyłem na 20mg żeby brzusio odpoczął po tych lekach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, szymon0791 napisał:

A większa dawka może mnie trochę bardziej zaktywizować ? Tzn jestem aktywny dużo robię, ale też często jestem śpiący... Przed paro też tak miałem że byłem śpiący bardzo często ale myślałem że trochę mi pomoże na to paro.

Jeszcze zastanawiam się czy alko jakoś sobie nie psuje działania leku, bo że 2 razy w tygodniu wypijam te 2-3 piwka.

Ja nie piję to na pytanie czy alko ma wpływ to nie wiem. Wiesz sero, raczej do aktywizacji to jest słabe, prędzej noradr. Zależy czego niedobór u Ciebie jest przyczyną zamknięcia. Mnie otwiera dlatego, że mnie wyciszyło i nie jestem do ludzi źle nastawiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 20:41, szymon0791 napisał:

A większa dawka może mnie trochę bardziej zaktywizować ? Tzn jestem aktywny dużo robię, ale też często jestem śpiący... Przed paro też tak miałem że byłem śpiący bardzo często ale myślałem że trochę mi pomoże na to paro.

Jeszcze zastanawiam się czy alko jakoś sobie nie psuje działania leku, bo że 2 razy w tygodniu wypijam te 2-3 piwka.

Dawki powyżej 40 mg paro powinny łapac juz noradrenaline najlepiej 60 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Petek napisał:

Powiem wam że przeszłem z paro na esci i lepiej . Lepiej , że w dzień mnie nie usypia i czuje działanie przeciwlękowe. Chyba dawką moja docelową będzie 20 mg. Tego się dowiem 12 kwietnia mam wizyte u psychiatry.

Weź pod uwagę to, że działanie paro jeszcze się utrzymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, ILUZJA napisał:

Weź pod uwagę to, że działanie paro jeszcze się utrzymuje

 

To prawda @Petek ja tak miałem jak odstawiałem klomipraminę to potem przeszedłem na duloksetynę i było do dupy, bo klomipramina jest silniejsza od duloksetyny. Klomipraminę musiałem odstawić bo moje jelita się dziwnie na niej czuły, przeszedłem na dulo, zdziwiłem się jej szybkiego działania po pierwszych paru dawkach 60mg, czułem takie przyjemne pobudzenie, wyluzowanie itd, ale po 2 tygodniach brania dulo nagle nawrót, zamulenie i biegunki... więc wiesz, musisz poczekać co najmniej 2 tygodnie po odstawieniu paroksetyny żeby ocenić efekt escitalopramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarekWawka01 napisał:

 

 

To prawda @Petek ja tak miałem jak odstawiałem klomipraminę to potem przeszedłem na duloksetynę i było do dupy, bo klomipramina jest silniejsza od duloksetyny. Klomipraminę musiałem odstawić bo moje jelita się dziwnie na niej czuły, przeszedłem na dulo, zdziwiłem się jej szybkiego działania po pierwszych paru dawkach 60mg, czułem takie przyjemne pobudzenie, wyluzowanie itd, ale po 2 tygodniach brania dulo nagle nawrót, zamulenie i biegunki... więc wiesz, musisz poczekać co najmniej 2 tygodnie po odstawieniu paroksetyny żeby ocenić efekt escitalopramu

Marek, a jak potem było z odstawianiem duloksetyny? Ludzie różne rzeczy mówią... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ILUZJA napisał:

Weź pod uwagę to, że działanie paro jeszcze się utrzymuje

Zgadza się ale esci biorę już 9 dzień. 5 dni 5 mg . Od 6 dnia 10 mg. Przynajmniej mogę płakać. Dziś byłem u weterynarza i moja kotka ma raka sutka z przerzutami . Operacja w sobote. 85 % to rak złośliwy . Znaczy dla mnie tak wiele 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×