Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

max_max

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dostaje się środki przeczyszczające na dwie dawki, do rozpuszczania w litrze wody każda. Ja konkretnie miałem Moviprep. I każdy taki litr musisz zapić przynajmniej kolejnym litrem wody. Wcześniej dieta. Ja w sumie nie jadłem nic prawie dwie doby.
 2. Bez przesady. Dużo zależy od operatora, no i od tego, czy nie ma się tam jakichś zrostów po operacjach itp. Nie jest to przyjemne badanie, ale spokojnie da się przeżyć. W dodatku bezpieczniej jest robić na żywo, gdyż wtedy możesz reagować i są mniejsze szanse na uszkodzenie jelita przez operatora. Nie ma się czego bać. Przyszedłem i po pól godzinie mogłem wychodzić. Przy narkozie zabawa jest o wiele dłuższa.
 3. Miałem bez uśpienia rok temu. Da się przeżyć, spokojnie.
 4. na wiki piszą, że Prega: "może powodować euforię już w dawkach terapeutycznych, pobudzenie, stany relaksacji i stany podobne do spożycia alkoholu etylowego" Ja nic takiego nie miałem. Jestem na 2 x 150mg, ale zwiększałem stopniowo rzeczywiście.
 5. Możesz więc na szczęście odetchnąć i zapomnieć w takim razie o dziale leki na nerwica.com
 6. A konkretnie to jakiej chcesz pomocy? Szklankę wody podać do popicia tabsa?
 7. 50mg Pregi brane solo, bez żadnego innego leku? Wątpię. To jest dawka bardzo mikra.
 8. Z chorym kręgosłupem można na siłkę chodzić? A nie masz tej potliwości po tym dziadostwie?
 9. Pregabalina to lek stosowany przy padaczce, leczeniu bólu neuropatycznego, zaburzeniach lękowych, przed operacjami w celu wyciszenia, a także ma wpływ na sen głęboki. Tak, ma wpływ na psychikę.
 10. Nie ma sprawy. Pamiętaj jednak, że zolpidem to nie do końca cukierki. Trzeba zachować czujność No i spróbuj może pomyśleć o Pregabalinie - w przypadku lęków wielu ludziom pomaga we śnie. Pogadaj o tym z lekarzem.
 11. Zawsze Nie jem kolacji nigdy, więc na pełny żołądek nie brałem.
 12. No, to może być argument przeciw.
×