Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzisiaj czuje się...


katrin123

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kabe1789 napisał(a):

A super można wiedzieć czemu nie przepadasz za fantasy? Ja lubię jak jest akcja przygoda tu też dużo mają ustaleń planu i to mnie nudzi ale spoko.

Nie lubię przygodowych, ani fantasy ale nie zastanawialam sie dlaczego,moze dlatego że nudziłaby mnie. Te wszystkie wampiry, wilkołaki itp., to nie dla mnie, wole jak coś sie dzieje w kryminałach, thillerach, czy nawet obyczajowe lubie.

Dla kazdego co innego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, zarr napisał(a):

Nie lubię przygodowych, ani fantasy ale nie zastanawialam sie dlaczego,moze dlatego że nudziłaby mnie. Te wszystkie wampiry, wilkołaki itp., to nie dla mnie, wole jak coś sie dzieje w kryminałach, thillerach, czy nawet obyczajowe lubie.

Dla kazdego co innego:)

Ja np nie lubię hobbita i władcy pierścienia za długie za nudne, ani zmierzch bo to wampiry i mega słodkie dla jakiś nastek które wzdychają za Edwardem.... wiesz o co chodzi. Wolę poważne ale też nie dla dzieci takie przewidywalne, banalne głupkowate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kabe1789 napisał(a):

Ja np nie lubię hobbita i władcy pierścienia za długie za nudne, ani zmierzch bo to wampiry i mega słodkie dla jakiś nastek które wzdychają za Edwardem.... wiesz o co chodzi. Wolę poważne ale też nie dla dzieci takie przewidywalne, banalne głupkowate.

A Harrego Pottera lubisz czytać lub ogladać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zarr napisał(a):

Nie lubię przygodowych, ani fantasy ale nie zastanawialam sie dlaczego,moze dlatego że nudziłaby mnie. Te wszystkie wampiry, wilkołaki itp., to nie dla mnie, wole jak coś sie dzieje w kryminałach, thillerach, czy nawet obyczajowe lubie.

Dla kazdego co innego:)

Kryminały warte uwagi: zabójcy bażantów, polowanie na łowcę, dziewczyna z tatuażem, kartoteka 64, dziewczyna w klatce, wybawienie:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zarr napisał(a):

A Harrego Pottera lubisz czytać lub ogladać?

Nie bardzo już mi się przejadł wiem o co biega ale podobał mi się ten film z Snapem książę połkrwi. Te podróże w czasie bohaterów to było coś innego niż zaklęcia, nauka tych zaklęć i potyczki z malfoyem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kabe1789 napisał(a):

Nie bardzo już mi się przejadł wiem o co biega ale podobał mi się ten film z Snapem książę połkrwi. Te podróże w czasie bohaterów to było coś innego niż zaklęcia, nauka tych zaklęć i potyczki z malfoyem.

no a mi nawet Harry Potter się nie podoba :P to kompletnie nie moja bajka te wszystkie magie, czary, latające smoki itp 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, coma napisał(a):

Czuję się zagubiona i nie mam siły do życia. Zastanawiam się nad terapią w szpitalu, ale nie wiem czy to ma jakikolwiek sens... 

na pewno jakiś sens ma, chyba że widzisz inne wyjście z tej sytuacji, nie można się poddawać (tak mówią)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi ,e mnie złość to rudny czas. Ogólnie dobrze się czuje ale wczoraj było strasznie plakałam pół dnia. Mama chce żebym chodziła na mszę ale w tych nerwach co mam nie jestem w stanie tam wytrzymać.😞musi mi przejść żebym jakoś się czuła tam a nie chciała wyjść w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×