Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica czy ataki paniki


Covera

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie czy tez ktos zbwas takie cos. Przechodzil jak ja.? 

A mianowicie ponad 3 lata temu miala sytuacjie od ktorej sie WszStko zaczelo, bedac w hotelu zrelaksowalam sie ponciezkim dniu jazdy. Polozylam sie i nagle kolatanie serca brak tchu   biegunka wymioty po tej calej priceduze trwajacej powyzej pol godzin. Powoli stopniowo zaczelo schodzic. Ale przez ponAt rok o tej samej godzinie wieczkrnej przychidzilo to cos i trwalo do pol godzin. Po roku czasu nauczylam sie opanowywac ten atak. I teraz zauwazam  ze po mimo takim czasie dopadnie mnie to teraz odeszly wymioty ale zaczelo sie nocne mrowienie nog. Nie wiem czy da sie to wyleczyc calkowicie czy bedzie to piwracac jak  bede miec stresujace dni czy poprostu musze z tym zycz. Bralam baldrian i neuroxan tabletki ba uspokojebie  i nie wiem czy to mi pomoglo w ataku czy najzwyczajniee 30 minutowy atak poprostu sie skonczyl i zawsze bedzie trwal te 30 minut. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mysle ze musisz skupic sie na wyeliminowaniu czynnika co powoduje nerwice, np stresu. Ale jesli ataki nie przejda a beda powtarzac sie to trzeba zajac sie psychika bo to powazna kwestia i nawet nie zauwazysz kiedy ci sie pogorszy! Wtedy na terapie i do psychiatry, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×