Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a praca na wysokości


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Więc podsumowując, ponieważ wkradło sie troche niepotrzebnych emocji w moich wypowiedziach i moze to byc mało pomocne. Jak najbardziej mozemy otrzymać pozwolenie do pracy na wysokosci, natomiast są leki oraz prace, ktore z pewnoscią wykluczają taka możliwośc. Wszystko zależy od oceny danego psychiatry , dlatego nie bójcie sie konsultować z kilkoma specjalistami. Macie do tego pełne prawo. W szczegolnosci podchodzcie z dystansem do rad forumowych specjalistów i konsultujcie takie sytułacjr z prawdziwymi. Uczcie sie na moich błędach 😀😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jurecki napisał:

@neon znam pracę na wysokości bo pracowałem na wieżowcach 10 piętrowych na dachu przy konserwacji. Teraz jak stanę w wyobraźni na krawędzi dachu i popatrzę w dół to mnie cofa i spina.

 

Na takiej wysokosci to chyba tylko psychopate by nie spięło 😑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze wam tej odwagi na wysokości. przy 10 pietrze gdybym spojrzal w dol zapewne nogi by mi sie ugiely - mam jeszcze taka przypadlosc ze jak jestem na wysokosci lub ide mostem ciagnie mnie zeby sie zrzucic z mostu lub z wysokosci jest przy tym taki bardzo silny lęk i nogi mi sie uginaja odrazu są jak z waty, kiedys jak mostem szedlem zaczelo mnie rzucac na boki bo ta mysl aby sier zrzucic byla tak silna. Drugiem razem juz poprosilem jednego Pana zeby mnie przeprowadzil pod rękę. nie wiem skad sie biora u mnie takie ogromne lęki z wysokoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×