Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć ;)


Smutny Chłopak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć smutny bo smutny a chłopak bo mimo że wiekowo wkraczam we właściwą dorosłość (25 lat) to jednak wciąż jestem młody i zauważyłem że przegrałem tą młodość. 

Czasem dochodzi do sytuacji w której społeczeństwo kompletnie kogoś odrzuca, nie interesowanie się niczym, krzyczenie bez powodu, głośne nic nie znaczące zachowania - ludzie tego bardzo nie lubią, w dzieciństwie nieraz siłą byłem wyrzucany z grup - ktoś gdzieś pobił, prześladowania (pewnie nie świadome) bo jak nazwać sytuację w której po szkole ktoś Cię śledzi, czeka w ukryciu aż będziesz wracał do domu... tylko temu że trafiłeś na listę jednostek nad którymi można się znęcać, które się odcina, pozostawia samym sobie. Ale z perspektywy dorosłego człowieka masz świadomość - coś poszło nie tak to niemożliwe że wszyscy się zmówili. Dostrzegasz problem w sobie - co dalej? To moja wina? Ciężką pracą z tego wyjdę? Bo pojawia się myśl że jednak mogę być na coś chory, ciężko mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Smutny Chłopak - rozgość się na Forum. Myślę, że tu nikt Cię nie odrzuci, bo tu zbieranina różnych osób, także takich, którym ludzie wmówili, że coś z nimi nie tak. Często tak bywa, że problemy z psyche rodzą się w młodym wieku właśnie przez odrzucenie czy brak miłości. Bywa, że sami odtrącamy potem wszystkich, bo się boimy zranienia. Może mógłbyś dotrzeć do sedna problemu na jakiejś psychoterapii, ale nie każdy potrafi otworzyć się przed terapeutą. Dlatego może warto najpierw popróbować z nami na Forum 🙂 Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×