Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wracają ! Brać czy nie brać ? oto jest pytanie :)


LukasKrk

Rekomendowane odpowiedzi

 

Siemka wszytskim mam pytanko do tych co brali jakieś leki 🙂 mianowicie stosowałem rok czasu Paroksetyne ze wzgledu na to jak sie czułem ... pomijając ... zaprzestałem brania Paroksetyny samoistnie bez kontaktu z lekarzem \ zmniejszałem dawkę ... az odstawiłem ... wszystko było ok 2-3-4 miesiace po odstawieniu ... teraz zauważyłem ze na nowo "COŚ" mnie trzyma w SRODKU ...
Czuje niepokój jestem wyczulony na sytuacje stresogenne i po prostu czasem samo z siebie przychodzi ale nie w takim natężeniu jak to miało miejsce przed braniem Paroksetyny... duzo duzo mniej ...
I teraz kluczowe moje pytanie ( czysto hipotetyczne) (wiem ze powinienem z lekarzem psychiatrą ale terminy są odległe... a mnie bierze ^^ ) czy mogę znów zacząć przyjmować Paroksetynę ? oczywiście według starej dyspozycji lekarza czyli na początek 1/3 tabletki przez miesiąc później 1/2 ? jak myślicie ?
nie umrę 😛 ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na temat paroksetyny, nie wiem co to i nigdy nie brałem. Jeśli owa substancja obarczona jest wieloma skutkami ubocznymi oraz doświadczałeś takowych na początku leczenia, to byłbym ostrożny. Ja jestem w podobnej sytuacji, ale brałem tylko trittico. Lek bardzo łagodny, w minimalnych dawkach. Leczyłem się sam. Lecz jestem zdania, że nie należy eksperymentować na własną rękę. Zwłaszcza, że to są leki, które powinno się brać jakiś dłuższy czas, a a nie doraźnie.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×