Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy podczas seksu macie natrectwa?


Talibwpociagu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wręcz przeciwnie hehe na szczeście ...ale ostatnio znaczy w tym okresie cos sie stało a wiec miałem pewna partnerke ktora miała kilku partnerów oczywiscie uprawialismy sex z zabezpieczeniem ale wbiłem sobie faze ze ona jest zarazona wirusem hiv :/i zaczeło sie wyszukiwanie itp przeczytałem ze czestym pierwszym objawem sa objawy grypopodobne a ja byłem chory na gardło i odrazu wbiłem sobie ze jestem chory:/te mysli cały czas mnie dreczą tamten stosunek miał miejsce miesiac temu a mnie to ciagle dreczy ehhh do tego odrazu po tym poznałem dziewczyny z która jestem w sobote kochalismy sie bez zapezpieczenia nie dosc ze wmawiam sobie ze ja zaraziłem to jeszcze boje sie ze jest w ciazy heee to wszystko jest pojebane:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja we wczesnym stadium choroby, w ogole nie mialam ochoty na seks. ale ja bralam doustna antykoncepcje, wiec obnizone libido...

 

 

pozniej natretne mysli...

najpiew, ze sie zabije. przeszlo na troszke.

nie uprawialam wtedy seksu, ale bliziutko bylo.

nastepna mysl...

teraz z ta mysla na pewno nie bede uprawiac seksu, bo mi sie wkreci, ze moglabym to zrobic jakiemus dzieciakowi, a po co mi zawal w lozku, albo rzyganie z obrzydzenia do siebie.

jade na przeciwlekowych (afobam) i antydepresantach (coaxil). ale ja juz sama nie wiem czy mi sie w glowie popieprzylo, czy to choroba.

jedno jest pewne - wczesniej tak nie mialam i teraz nienawidze siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×