Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś idę do diabetologa nowego w Żywcu.Bo w Szpitalu Woj. w B-B czeka się na wizyte około 8 mieś. Więc co to za leczenie....

Zrobiłam całą paletę badań,które wyszły idealnie.Przynajmniej z moich odczytów tak wychodzi :)

 

 

Zostało 34 dni.

 

-- 06 kwi 2011, 21:49 --

 

Przełamałam pierwsze lody w tym roku i rozpoczęłam swój sezon rolkowy.Co prawda nie jeździłam długo bo niecałe 30min ,ale z dnia na dzień forma może będzie dopisywać.

Chociaż mówią mi ,że wiecznie siedze w koncie pokoju,z zasłoniętymi roletami-taka szara mysz,która ucieka przed wszystkimi.

Tak właśnie lubię-schować się...

 

Poza tym mam atak myślenia o sobie jak o potworze.Nawet makijaż mi nie pomoże. Nie podobam się sobie!!! :hide:

Jestem za gruba (choć BMI jest podobno niskie u mnie),ale ja się sobie niepodobam.I jak to zmienić....

Wiem ,że niedawno jeszcze było inaczej.

Teraz - tragedia! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mam atak myślenia o sobie jak o potworze.Nawet makijaż mi nie pomoże. Nie podobam się sobie!!! :hide:

Jestem za gruba (choć BMI jest podobno niskie u mnie),ale ja się sobie niepodobam.I jak to zmienić....

Wiem ,że niedawno jeszcze było inaczej.

Teraz - tragedia! :why:

Gruba kobieta to wygląda tak a ile ma w sobie uroku :D

Chyba niechcesz wyglądać tak jak na zdjeciu dolnym :(

gruba.jpg.140b2469bd9417d40f9bdc9076f22c59.jpg

CAQ2GEZL.jpg.018e45e35c69c71418f04778ee701100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nie miałam neta-dzwoniłam do tych debili ale jak twierdzili,że musi być bo niema żadnej awarii tak internetu do 22 nie było.

Jadę sobie teraz do sklepu po 5kg marchewy ,moze jak wypije litr soku z niej to coś moja karnacja zmądrzeje i zmieni barwę na ciut brązowiejszą.

Co nie zmienia faktu ,że mnie to upiększy :(

 

Co do zdjęć dodanych przez Dariusz_wawa niechce wyglądać jak ten "króliczek" u góry.Ale też nie chce jak ten anorektyk na dolnym foto.Chcę tylko ważyć o 5kg mniej :hide:

Ale jak jak kiszki marsza grają i chłopak mnie pilnuje ze względu na cukrzycę :why:

 

-- 12 kwi 2011, 07:18 --

 

no i padło B-B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem,

 

bywam rzadko, bo chodziłam na dzienną psychoterapię 3 miesiące i z braku czasu ......nie było mnie w " Bielsku " ..;)

 

Teraz jestem już po psychoterapii, i może będzie mnie więcej, chociaż kto wie, idę do pracy niedługo i zaś nie wiem czy znajdę jakiego czasa ;)

 

malaMi - a ty zaczynasz teraz jakos nie?

 

ewap - a jak U ciebie w trakcie terapii - widać jakieś już poprawy??

 

Thazek - a co U ciebie jak się trzymasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×