Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie się zarejestrowałem, przeszukałem troche to forum,ale znalazłem dość mało namiarów... Czy ktoś z Was zna może psychologa prowadzącego terapię psychodynamiczną? Interesuje mnie terapia na NFZ, prywatnie nie mogę sobie na to pozwolić,za duża kasa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ja dziś nie przyjdę, bo wypadło mi coś, niestety. Ale następnego spotkania już nie przepuszczę. :evil:

 

-- 08 sty 2012, 15:13 --

 

Poszperałam i znalazłam tą grupę depresantów. Wklejam, jakby ktoś chciał przyjść, ja się wybiorę z ciekawości.

 

Grupa „Nowy dzień”

Poznań, Plac Kolegiacki 12a, sala 21 (przy Poradni Zdrowia Psychicznego)

Każdy piątek – godz. 19.30

 

Wszystkie mityngi AD są otwarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. ja idę dzis na spotkanie grupy osób chorych na depresję na komorowskiego 28,brama przed magdonaldem jeszcze patrząc od strony ronda caponiera. moze się ktos też przejdzie. pierwszy raz w kilka osób zawsze razniej.

a moze jakies spotkanie jutro wieczorem???? kto się pisze. ja nie bylam jeszcze na żadnym waszym spotkaniu,bo tak wypadało że bylam poza miastem. ale ten week spędzam w poznaniu i chętnie bym Was poznała :)))))

 

-- 13 sty 2012, 11:53 --

 

kurde to spotkanie to dąbrowskiego 28,pomylilam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia z tego spotkania??

 

 

 

hej. ja idę dzis na spotkanie grupy osób chorych na depresję na komorowskiego 28,brama przed magdonaldem jeszcze patrząc od strony ronda caponiera. moze się ktos też przejdzie. pierwszy raz w kilka osób zawsze razniej.

a moze jakies spotkanie jutro wieczorem???? kto się pisze. ja nie bylam jeszcze na żadnym waszym spotkaniu,bo tak wypadało że bylam poza miastem. ale ten week spędzam w poznaniu i chętnie bym Was poznała :)))))

 

-- 13 sty 2012, 11:53 --

 

kurde to spotkanie to dąbrowskiego 28,pomylilam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matnia, i jak było na AD?

 

Ogólnie mam do Was wszystkich pytanie: możecie polecić jakiegoś dobrego psychologa, który prowadziłby psychoterapię behawioralno - poznawczą, ale - na NFZ? Albo takiego, który dość dobrze zajmuje się zaburzeniami lękowymi (agorafobia)? Również namiary na psychiatrę mile widziane.

 

Doszłam do wniosku, że dalsze udawanie braku problemu - nie sprawia wcale, że ten problem znika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włąśnie był ktoś na tym mityngu? też zamierzam sie tam wybrać albo z wami spotkać gdzieś w pozku ale blisko dworca głownego gdzies najlepij bo jestem z okolic...

 

czy znacie małżeństwo Kisielewskich psychoterapeutów?

pan Jacek pracuje na oddziale C w klinice psychiatrii na szpitalnej a żona po poradniach i to na nfz

 

miałem raz spotkanie z nią u siebie ale już nie przyjmuje u mnie tylko w poznaniu a pan jacek ponoć tylko prywatnie...

 

ktoś ma opinie o nich'/????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matnia, i jak było na AD?

 

Ogólnie mam do Was wszystkich pytanie: możecie polecić jakiegoś dobrego psychologa, który prowadziłby psychoterapię behawioralno - poznawczą, ale - na NFZ? Albo takiego, który dość dobrze zajmuje się zaburzeniami lękowymi (agorafobia)? Również namiary na psychiatrę mile widziane.

 

Doszłam do wniosku, że dalsze udawanie braku problemu - nie sprawia wcale, że ten problem znika :)

 

wg tego co wiem,terapie behawioralno-poznawczą prowadzą psychologowie w przychodni na os.Kosmonautów,nie byłem u nikogo z nich więc nie wiem czy polecać,ale zawsze jakiś punkt zaczepienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Jestem spod Poznania, dokładnie ze swarzędza. jestem tu po raz pierwszy. Na NN cierpie już oniemal od 10 lat:) sa okresy, ze jest lepiej ale ostatnio miałam znów doła i musiałam zwiekszyc prochy... chetnie poznam nowych ludzi, poniewaz siedze non stop w domu z dzieckiem i czasami dostaje na łeb:))))

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×