Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

pentagrow,

stało się coś?

Na pewno masz jakieś zajęcie, które odciągnie Cię od tych destrukcyjnych myśli ;)

nie będę opisywał tutaj dokładnie bo później ludzie się z tego śmieją... ogólnie nie ma z kim gadać, brak wsparcia, brak bliskiej osoby itd.

 

dodam też że w pracy syf.... nie ma kasy od miesiąca.. i nie chce mi się już tam pracować

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie.... teraz czuje się zdołowany bo jeśli się okaże to co pisze matnia to widać, że nie mam szczęścia do psychiatrów. W zeszłym miesiącu byłem u dr Łukaszewicza i po 2,5 h czekania na niego nie chciał mnie przyjąć! Jeżeli teraz się okaże, że ten też nie albo będzie niemiły etc to tylko strzelić sobie w głowę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę opisywał tutaj dokładnie bo później ludzie się z tego śmieją... ogólnie nie ma z kim gadać, brak wsparcia, brak bliskiej osoby itd.

 

dodam też że w pracy syf.... nie ma kasy od miesiąca.. i nie chce mi się już tam pracować

Ale to nie są powody, aby kogoś wyśmiewać, jeśli ktoś to robi, to olej to. Nie ma co się zadręczać innymi. Skup się na sobie.

Wiele osób, także tutaj boryka się z samotnością czy ma problemy finansowe. Takie życie. Raz z górki, a raz pod górkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie.... teraz czuje się zdołowany bo jeśli się okaże to co pisze matnia to widać, że nie mam szczęścia do psychiatrów. W zeszłym miesiącu byłem u dr Łukaszewicza i po 2,5 h czekania na niego nie chciał mnie przyjąć! Jeżeli teraz się okaże, że ten też nie albo będzie niemiły etc to tylko strzelić sobie w głowę....

 

 

Nie chciałam Cię wystraszyć. Ja tylko napisałam jak on zachowuje się w ZUSie, kiedy ma wytyczne z góry żeby nie dawać nikomu świadczenia. A jak się zachowa podczas prywatnej wizyty to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, słuchajcie, zapisalam sie na forum juz dość dawno temu, od czasu do czasu podczytuje, wybieralam sie na zlot "ogólnokarjowy", ale ostatecznie nie wyszło. W tamtym tygodniu z chęcia chcialam przyjsc na spotkanie, ale nie bylo mnie w Poznaniu przez cały weekend, za to wiem ze bylo fajnie:) Jutro tj. w niedziele o 19tej, spotykamy sie w ramach drugiego forum, na którym sporo osób z tego forum tez jest i ktorzy byli na spotkaniu w Misji tydzien temu. Tak więc fajnie byloby sie znow;) spotkac i pogadac na przerózne tematy przy kawce, piwku, czekoladce. wojtekp, neonova, agnieszka_2008 moga potweirdzic moje slowa...

Tak wiec jakby ktos miał ochote to po prostu.. do zobaczenia! Pozdrawiam, jakby co mozecie pisac na priv.wiadomosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kompletnie nie pasuje w ten weekend bo mam zjazd szkole (i to jaki...sobota -9 bitych godzin a niedziela 8). Po takiej dawce zajęć padam na facjatę i muszę dochodzić do siebie długo. Niestety depresja kradnie moje siły witalne i to co dla innych nie jest wysiłkiem, dla mnie jest cholernym.

Czy można by zatem zrobić spotkanie w jakiś dzień tygodnia albo w kolejny weekend? W kolejny to mi pasuje zarówno piątek, jak i sobota oraz niedziela - bez różnicy. Godzina też każda może być.

 

-- 28 lis 2011, 02:02 --

 

...A może w najbliższy czwartek dałoby radę zrobić spotkanie? To już prawie weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×