Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej wszystkim 🙂


Justyna14

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim , jak większość z Was tutaj cierpię na nerwice lekowa od półtorej roku , najpierw nerwica hipochondryczna i chyba tez to jest nerwica natręctw , wiecie sprawdzanie w internecie , macanie całego ciała , zaglądanie tu i uwdzie( wszyscy to znamy ) 😅potem jakoś to było , raz lepiej raz gorzej , uparłam się , ze nie będę brała lekow , ze dam radę sama .. no ale chyba wszystko się nawarstwiło i za przeproszeniem je**o. Przychodzą mi różne myśli do głowy , których się panicznie boje , mianowicie boje się ze stracę nad tym kontrole i nie wytrzymam i zrobię sobie krzywdę , której nigdy bym nie chciała bo bardzo kocham życie i mam plany ... to tak bardzo mnie dobiło , ze zaczęłam się bać , ze mam jakaś schizofrenie ... piereszy raz poleciałam do psychiatry (wcześniej miałam psychoterapię , ale przerwałam ) lekarz uważa , ze takie myśli są normalne w nerwicy , tylko my je wyolbrzymiamy . Panicznie się tego boje , nawet boje się ze w ogóle o tym pomyśle . To jest jakiś absurd ... wiem , ze multum ludzi tak ma , ale jak to zwalczyć . Mam przepisana fluoksetyne 10 mg i alprox doraźnie w razie napadu leku , boje się to brać . Pozdrawiam wszystkich serdecznie i cieszę się , ze mogę się tez tym podzielić . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w końcu masz inną diagnozę, tak? Ja mam schizofrenię i jestem szczęśliwa w życiu. Oczywiście, poza czasem, kiedy mam epizod choroby. Wtedy nie jestem szczęśliwa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, z o.o. napisał:

No ale w końcu masz inną diagnozę, tak? Ja mam schizofrenię i jestem szczęśliwa w życiu. Oczywiście, poza czasem, kiedy mam epizod choroby. Wtedy nie jestem szczęśliwa.

 

tak , mam inna diagnozę taka jak napisałam wyżej . Cieszę się , ze mimo tego jesteś szczęśliwa 🙂ja nigdy nie miałam styczności z taka choroba i ciężko mi sobie to wyobrazic , dlatego boje się tego . 

Edytowane przez Justyna14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×