Skocz do zawarto┼Ťci
Nerwica.com
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki kt├│re...
Znajd┼║ wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim , jak wi─Ökszo┼Ť─ç z Was tutaj cierpi─Ö na nerwice lekowa od p├│┼étorej roku , najpierw nerwica hipochondryczna i┬áchyba tez to jest nerwica natr─Öctw , wiecie sprawdzanie w internecie , macanie ca┼éego cia┼éa , zagl─ůdanie tu i uwdzie( wszyscy to znamy ) ­čśůpotem jako┼Ť to by┼éo , raz lepiej raz gorzej , upar┼éam si─Ö , ze nie b─Öd─Ö bra┼éa lekow , ze dam rad─Ö sama .. no ale chyba wszystko si─Ö nawarstwi┼éo i za przeproszeniem je**o. Przychodz─ů mi r├│┼╝ne my┼Ťli do g┼éowy , kt├│rych si─Ö panicznie boje , mianowicie boje si─Ö ze strac─Ö nad tym kontrole i nie wytrzymam i zrobi─Ö sobie krzywd─Ö , kt├│rej nigdy bym nie chcia┼éa bo bardzo kocham ┼╝ycie i mam plany ... to tak bardzo mnie dobi┼éo , ze zacz─Ö┼éam si─Ö ba─ç , ze mam jaka┼Ť schizofrenie ... piereszy raz polecia┼éam do psychiatry (wcze┼Ťniej mia┼éam psychoterapi─Ö , ale przerwa┼éam ) lekarz uwa┼╝a , ze takie my┼Ťli s─ů normalne w nerwicy , tylko my je wyolbrzymiamy . Panicznie si─Ö tego boje , nawet boje si─Ö ze w og├│le o tym pomy┼Ťle . To jest jaki┼Ť absurd ... wiem , ze multum ludzi tak ma , ale jak to zwalczy─ç . Mam przepisana fluoksetyne 10 mg i alprox dora┼║nie w razie napadu leku , boje si─Ö to bra─ç . Pozdrawiam wszystkich serdecznie i ciesz─Ö si─Ö , ze mog─Ö si─Ö tez tym podzieli─ç .┬á

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Witaj. Schizofrenia jest spoko, nie ma si─Ö czego ba─ç. ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 minut temu, z o.o. napisał:

Witaj. Schizofrenia jest spoko, nie ma si─Ö czego ba─ç. ­čÖé

No nie pociesza mnie ta odpowiedz , bo nie wiem czy co┼Ť takiego mo┼╝e by─ç spoko , ja bardzo wsp├│┼éczuje ludziom , kt├│rzy na to choruj─ů na prawd─Ö ...Ôś╣´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

No ale w ko┼äcu masz inn─ů diagnoz─Ö, tak? Ja mam schizofreni─Ö i jestem szcz─Ö┼Ťliwa w ┼╝yciu. Oczywi┼Ťcie, poza czasem, kiedy mam epizod choroby. Wtedy nie jestem szcz─Ö┼Ťliwa.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, z o.o. napisał:

No ale w ko┼äcu masz inn─ů diagnoz─Ö, tak? Ja mam schizofreni─Ö i jestem szcz─Ö┼Ťliwa w ┼╝yciu. Oczywi┼Ťcie, poza czasem, kiedy mam epizod choroby. Wtedy nie jestem szcz─Ö┼Ťliwa.

tak , mam inna diagnoz─Ö taka jak napisa┼éam wy┼╝ej .┬áCiesz─Ö si─Ö , ze mimo tego jeste┼Ť szcz─Ö┼Ťliwa ­čÖéja nigdy nie mia┼éam styczno┼Ťci z taka choroba┬ái ci─Ö┼╝ko mi sobie to wyobrazic , dlatego boje si─Ö tego .┬á

Edytowane przez Justyna14

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Justyna14 ba┼éaby┼Ť si─Ö mnie spotka─ç na ulicy?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 godziny temu, z o.o. napisał:

@Justyna14 ba┼éaby┼Ť si─Ö mnie spotka─ç na ulicy?

nie rozumiem sk─ůd takie pytanie ? napisa┼éam przecie┼╝ , ze boje si─Ö , ze ja choruje na ta chorob─Ö i stad ten strach,┬áa nie ludzi kt├│rzy na to choruj─ů .┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Aaa... źle zrozumiałam.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö