Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

pyzia1 zapraszamy! Na spotkaniu spędzamy miło czas, rozmawiamy, z piwkiem różnie bo nie wszyscy mogą, ot takie miłe sesje towarzysko-terapeutyczne ;)

 

10 listopad, tj. sobota, o godzinie 16

Prosiłabym bardzo 11 listopada w niedzielę, jeśli to nie problem, z tego względu że sobotę mam zajętą i na pewno nie dam rady się wyrwać.

 

Co do miejsca - może żaba? Konkretny mały punkt, nie byłoby problemu ze znalezieniem się, a znajduje się minutkę od skarbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, ucieczka z domu niczego nie rozwiązuje. Rozumie, że chciałbyś, wcale się nie dziwię. Ale uciekając z domu uciekniesz jedynie od problemów, które niestety prędzej czy później Cię dogonią. Darek, Słońce, Ty wiesz co masz zrobić - znasz swoją mamę, próbuj przebić się przez tą ścianę, która blokuje dostęp do jej serca. Nie złośliwie, nie z żalem. Szczerze, otwarcie i z serca - Twojego serca. Zaskocz ją, powiedz jej, że ją kochasz, ale strasznie Cię boli, że nie czujesz, że ona Cię kocha. Powiedz jej, jak się czujesz, tak wprost, prawdziwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethi.....ja jej mówie codziennie że ją kocham i mówie jej to że czuje,że nie czuje tego,że ona mnie kocha...mówie jej jak się czuje....a ona mi gada tylko że jak chce inną matke to mam sobie poszukać,po prostu cały czas mi wyjeżdża z tym tekstem jak jej mowie to co czuje :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, Mooni - telepatia czy zbieg okoliczności

 

 

telezbieg z okoliczności ;)

ale coś w tym jest, nie sądzisz? :mrgreen:

 

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:38 pm ]

bo chyba nie uciec z domu...

 

 

Daruś, my cie uprowadzimy z Bethi. Mówię poważnie :smile:

wypatruj czerwonego kabrio z dwoma blondynami - to my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruś, my cie uprowadzimy z Bethi. Mówię poważnie Smile

wypatruj czerwonego kabrio z dwoma blondynami - to my.

To to miałam w planach ale to miała być niespodzianka :lol:

 

Z wielką chęcią Cię jeszcze zobaczę Bethi.

Z wielką chęcią ja Ciebie też - wiesz :D

 

A ja będę i 10tego i 11tego :mrgreen: Katowice Nasze co Mooni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać. Przed pierwszym spotkaniem byłam raczej sceptycznie nastawiona do tego strasznie się stresowałam. To wszystko wynikało ze złych doświadczeń w dziedzinie poznawania nowych ludzi będąc "inną". Ostatnimi czasy dużo się nienajlepszego tego w moim życiu podziało. Jednak przekonałam się na własnej skórze, że spotkanie z Wami to najlepsze co mogło mnie spotkać. Nie musiałam nikogo udawać, nie musiałam całej siebie kontrolować. Dlatego nie mogę się doczekać następnego :mrgreen:

 

Ciągle mam nadzieję Darek, że jednak się przełamiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×