Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie to co może jakieś spotkanie kiedyś zorganizujemy co Wy na to bo przecież wszystkie miasta działają tylko u nas klapa na całej linii :mrgreen:

 

Dobra myśl:). Jak uda nam się jeszcze wytrzymać bez %, to musimy się spotkać wszyscy razem i porządnie nawalić żeby to uczcić:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam hivofobię... moje posty: http://www.forum.nerwica.com/post177644.html#p177644 i http://www.forum.nerwica.com/strach-fobia-t14487.html... Zupełnie sobie już nie radzę. Prosiłabym o podanie na PRIV (ustawa o ochronie danych osobowych wyklucza podawanie adresów ogólnie) jakiegoś dobrego psychiatrę z Krakowa, najlepiej z NFZ (ale naprawdę takiego z cierpliwością i zamiłowaniem), a jeśli prywatny to poproszę info o cenie wizyty. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja krakusy jako ze jestem sam w temacie a i jestem fizjoterapeuta z wykszt.wyższym oferuje promocyjnie masaże relaksacyjne a wiem jaki on jest ważny w depresjach i stanach nerwicowych( naprawdę pomaga).

Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na prv ogólnie jesli ktoś chce coś zacząć się ruszać zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć witam szukam gościa który dał mi namiary 2.5 miesiaca temu na to forum spotkaliśmy się w przychodni u Pani psycholog Joanny Wilk na ulicy księdza Jerzego Popiełuszki pilne poszukuje kontaktu w celu odstawiania piwa :mrgreen: (jak obiecałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z kimś z Krakowa chętnie spotkał w sumie i pogadał, a jeszcze jak ktoś lubi taplać się w błocie chodząc po lesie to byłoby super :)

Choć nie wiem, czy fajnie rozmawiać z kimś, kto do niedawna miał bardzo dziwne rozkminy i w zasadzie w pewnych kwestiach jeszcze ma...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakiegoś psychologa w Krakowie, który przyjmuje na NFZ? Już sobie nie daję ze sobą rady! :( Cierpie na nerwicę chyba lękową. Raz byłam u psychologa ale ta wizyta wyglądała okropnie, psycholog nic mi nie pomógł, zadawał tylko cały czas pytania po czym polecił mi terapię grupową, na którą trzeba codziennie chodzić a ja nie mam na to czasu bo chodze do szkoly i pracuje! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej..

Mam prośbę, pilnie potrzebuję jakiegoś ludzkiego, normalnego i znającego się na rzeczy psychoterapeuty w Krakowie? Ważne dla mnie jest, żeby był za darmo(NFZ) i żeby nie było kosmicznych terminów. Znacie kogoś takiego? Chciałbym mieć terapię indywidualną..

I jeszcze jedno pytanie, czy potrzebne jest skierowanie do psychoterapeuty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×