Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciąża


Martiti

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałabym Was zapytać kobietki jak przebiegały Wasze ciążę mając nerwice lękową? Chciałabym postarać się o dziecko, aktualnie jestem na nexpramie i wiem że przestać brać go nie mogę bo objawy wracają niestety jak bumerang. Jak to było u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam emetofobie i nie wiem czy przez to kiedyś zdobędę się na bycie w ciąży i posiadanie własnego dziecka. Do tego ogólnie temat ciąży, porodu mnie przeraża. Jest to dla mnie jakiś nienaturalny stan? nawet nie wiem jak to określić. W pewnym sensie jest to dla mnie trochę obrzydliwe. Wiem, że może wiele osób mnie potępi ale jakoś kompletnie tego nie czuje... Kiedyś tak nie miałam, ale ostatnim czasem ciąża to dla mnie ciężki temat. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaczęło cię to przerażać teraz? Czy mąż/partner wywiera na tobie jakieś naciski? Ja miałam przez krotki czas wstręt do macierzynstwa przez to, gdy weszłam w wiek, w którym nagle otoczenie zaczęło mi mówić "a może już pomyślisz o dziecku? Już najwyższy czas", przez taką presję czułam się gorsza od rówieśniczek, które już założyly rodziny i miałam niechęć do myślenia o macierzyństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×