Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Martiti

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez Martiti

 1. Hej Kochani! Zaczynam znów popadać w wątpliwość. Większość z Was pisze tu o dusznościach, strachu że umieracie itp. Ja takich objawów nie doświadczam. Jedyne co odczuwam to napięcie karku i ucisk w głowie oraz czasem drętwienie twarzy. Początkowo występowały tylko te objawy. Z racji, że trwa to już 3 lata doszły inne objawy. Tym co mi dokucza są hmmm nawet nie wiem jak to nazwać nazwijmy to natrętne wyobrażenia? Prześladuje mnie np wyobrażenie postaci z horroru, okropnie boję się tych na tle religijnym. Przez chwilę panicznie bałam się, że jestem opętana. Miałam koszmarne sny. Bałam się że zrobię sobie lub komuś krzywdę. Nie patrzyłam na ostre przedmioty. Bałam się noży. Wybudzałam się w nocy. Generalnie można powiedzieć że boję się zjawisk nadprzyrodzonych, nie ma opcji żebym została sama w domu. Miał ktoś coś podobnego?
 2. Martiti

  Ciąża

  Hej. Chciałabym Was zapytać kobietki jak przebiegały Wasze ciążę mając nerwice lękową? Chciałabym postarać się o dziecko, aktualnie jestem na nexpramie i wiem że przestać brać go nie mogę bo objawy wracają niestety jak bumerang. Jak to było u Was?
 3. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Ten mój lęk istnieje od najmłodszych lat nabrał takiego wymiaru po śmierci moich dziadków. Myślę, że to jest główne jego podłoże. Pytanie co z tym dalej robić.
 4. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Najgorsze jest to, że nie potrafię dokładnie opisać moich objawów. Nie potrafię ich nazwać. Tak jak napisałaś są bardzo specyficzne. Podejrzewam skąd się wzięły.
 5. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Nie tyle o traumy co wydaje mi sie po prostu to wszystko czego się boję głupie...dziecinne...Mam 30 lat i prześladują mnie natrętne wyobrażenia.
 6. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Proponował mi to lekarz na samym początku. Też mówił że to usunie objaw ale nie usunie przyczyny. Nie wiem czy byłabym w stanie komus opowiedzieć o swoim życiu...
 7. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Wiesz co powiedziałam mu tylko o tym że boję się zostać sama w domu...jakoś ciężko.mowic mi o reszcie. Czuję wstyd.
 8. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Szukałam i nie wpadłam na nic co by jednoznacznie wskazywało na mój przypadek...
 9. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Jakie objawy daje nerwica?
 10. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  A na jakie objawy?
 11. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Biorę 10 mg rano. Też bierzesz ten lek? Nic nie mówił. Zero reakcji powiedział że to moja decyzja. Uważam że ten lek jest świetny.
 12. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Nic nie mówił. Zero reakcji powiedział że to moja decyzja. Uważam że ten lek jest świetny.
 13. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Byłam u psychiatry i powiedziałam mu że objawy zniknęły A ja odstawiłam lek. Stwierdził Żeby poczekać i jeśli wrócą brać dalej. No i wróciły niestety...Czy to możliwe, że teraz działanie leku będzie słabsze po takim odstawieniu i powrocie?
 14. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  A ile to leczenie powinno minimum trwać? Tak na własną rękę. Próba 2 tygodniowa.
 15. Martiti

  Czy to na pewno nerwica????

  Ja już byłam u psychiatry. Biorę Nexpram od listopada. Czuję się po nim rewelacyjnie. Objawy wracają przy próbie odstawienie leku niestety
 16. Martiti

  Witam

  Jakie masz dokładnie objawy?
 17. Martiti

  dubel

  Jakie masz dokładnie objawy???
 18. Martiti

  Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

  Hej. Ja od kiedy biorę lek przepisany od psychiatry poczulam się o wiele lepiej. Czasami trzeba zgłosić się do specjalisty.
 19. Martiti

  Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

  Hej. U mnie to zaczęło się bardzo dziwnie. Zasłabłam, a dopiero później zaczęły się lęki. Pojawiają się wieczorami tylko jak jestem sama w domu, boję się że coś zobaczę w ciemności. Nadprzyrodzonego rzecz jasna. Ta myśl mnie przeraża. Kiedyś oglądałam horrory non stop teraz gdybym obejrzała to chyba wyladowałabym od razu w szpitalu. Nie usnęłabym przez pół roku. Tylko o tematyce religijnej. Wszystkie inne oglądać mogę. Boję się też np wracając autem do domu przez las jak już jest ciemno, boję się spojrzeć w lusterko w aucie czy kogoś nie zobaczę z tyłu...Przez chwilę bałam się noży i tego że mogę sobie lub komuś zrobić krzywdę. 30 lat na karku i człowiek nie może uwolnić się z tej pętli. Pomaga mi odwrócenie uwagi zajęcie się ciekawym filmem lub książką. Ma ktoś podobnie?
 20. Hej. Chcę Was zapytać jak u Was wygląda lęk? Czy gdy nadchodzi od razu pojawia się jakieś wyobrażenie? U mnie z lękiem przychodzi od razu konkretny obraz. Od dzieciństwa boję się ciemności i rzeczy nadprzyrodzonych.Ostatnio wkręciłam sobie, że może to nie nerwica tylko opętanie. Jak tylko robi się ciemno zaczyna się tragedia. Nie mogę zasnąć patrzę czy z jakiegoś kąta czy szafy coś mi nie wlezie. Przeraza mnie każdy stuk każdy najmniejszy hałas. Czasem boję się przejrzeć w lustrze. Przy tym lęku towarzyszą mi natretne wyobrażenia np postaci z horrorów. Generalnie boję się, że coś zobaczę. Jak to piszę to mi mega wstyd. Wydaję się śmieszne jednak u mnie gdy nadchodzi wieczór powoduje paraliżujacy lęk. Czy ktoś z Was ma coś podobnego? Czy to klasyczne objawy nerwicy?
 21. Martiti

  Nerwica natręctw myślowych?

  No ja wizji nie mam. Jedynie ciągle powracający obraz postaci z horroru jednej konkretnej. Strasznie męczące i od rana już lekki lęk czy wieczorem bedzie ok czy nie. Wczoraj od razu strach bo mi sie zarowka za zarowka palila przy właczeniu światła i już myśl że może jednak jestem jakaś opętana? To mnie najbardziej prześladuje. Przerąbane.
 22. Martiti

  Nerwica natręctw myślowych?

  O kurcze aż 400 mg? Czyli mogę być dobrej myśli, że mi to minie? Biorę nexpram 10 mg od 3 tyg. Myślisz że powinnam iść do lekarza czy poczekać aż te lęki się wyciszą? Czy podczas lęków miałeś też momenty że bałeś się ostrych przedmiotów i bałeś się ze sobie lub komuś zrobisz krzywdę? Sorry, że tak męczę...
 23. Martiti

  Nerwica natręctw myślowych?

  A po jakim czasie brania leków ucichło i co bierzesz?
 24. Martiti

  Nerwica natręctw myślowych?

  A po jakim czasie brania leków ucichło i co bierzesz?
 25. Martiti

  Nerwica natręctw myślowych?

  Czy masz tak, że ten lęk narasta i słabnie? To znaczy budzisz się czasem już z takim napięciem wewnętrznym i wiesz że jest nie tak jak powinno być A czasem jest ok? Bierzesz jakieś leki?
×