Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Martiti

Użytkownik
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Martiti

 1. Świetny post! Naprawdę czytałam z zaciekawieniem To tylko dowód na to, że nawet z najbardziej beznadziejnych stanów da się wyjść. Skojarzyło mi się z książką Weronika postanawia umrzeć
 2. Hej Kochani! Bardzo proszę Was o wypowiedź w powyższym temacie. Aktualnie przyjmuję Nexpram od października zauważyłam od jakichś 2 tygodni, że potwornie wychodzą mi włosy. Dodatkowo przybrałam na wadze. Jakie leki bierzecie i jak długo? Czy zauważyliście podobne skutki uboczne? Na ulotce napisano, że escitalopram bardzo rzadko powoduje wypadanie włosów. Jak to wygląda u Was?
 3. Martiti

  Czego Wam w życiu brakuje?

  Mnie brakuje stabilnej pracy w której nie będzie ciągłych awantur...zmian nastrojów itp. Takiej która mi da poczucie wewnętrznego spokoju, bez ciągłej presji i nerwów.
 4. Martiti

  Załamka

  Ja miałam jazdy jak patrzyłam na noże i ostre przedmioty. Bałam się że mogę zrobić sobie lub innym krzywdę...plus panicznie boję się horrorów na tle religijnym.
 5. Martiti

  Tycie

  Cześć! Kochani mam pytanie z innej beczki ale myślę że to też istotna kwestia. Czy przytyliście po lekach SSRI?? Zauważyliście jakieś istotne zmiany zaburzenia? Np wychodziły Wam włosy ???
 6. Martiti

  Załamka

  A możesz napisać jak u Ciebie objawiają się dziwne myśli? Jak wyglądają?
 7. Nie wszystkie kobiety myślą tylko o tym ile facet kobiet zaliczył. Dla inteligentnej kobiety prawiczek to nie problem. Masz dopiero 30 lat dla faceta to nie jest późno. Jeszcze znajdziesz kobietę która Twoje prawictwo weźmie za atut. Wspomnisz moje słowo.
 8. Martiti

  Załamka

  Czy mogę napisać do Ciebie na priv?
 9. Martiti

  Załamka

  A na co cierpisz? jakie masz dolegliwości?
 10. Martiti

  Załamka

  Hej! Wszystkie rozmowy z lekarzami na ten temat kończą się tekstem "No tak, musiałaby Pani odstawić lek jeśli chce Pani starać się o dziecko" Jak biorę leki nie mam nawet cienia tych dolegliwości które miałam wcześniej. Jak odstawiam jest gorzej. Moje objawy są tak dziwne, że sama już nie wiem co mi jest...Czy masz podobne odczucia do moich? A może już masz dzieci?
 11. Martiti

  Załamka

  To nie jest pęd. Po prostu chcę zostać matką. Może nie teraz zaraz ale myślę o tym, że 30 lat i nerwica to nie najlepsze podstawy do macierzyństwa. Poza tym mam męża którego bardzo kocham
 12. Martiti

  Załamka

  Nigdy nie korzystałam z psychologa. Przed październikiem też brałam leki ale inne. Było raz lepiej raz gorzej.
 13. Martiti

  Załamka

  Chciałabym założyć a stresuję się bo nie mogę zajść w ciążę przez lek który biorę.
 14. Martiti

  Załamka

  Hej! Jestem załamana...od października biorę Nexpram...czuję dużą poprawę. Jednak zegar biologiczny tyka mam 30 lat. Jak tylko przestaje brać leki objawy stopniowo wracają. Macie jakieś rady?
 15. Martiti

  Proszę o pomoc...

  Nie jesteś żadnym idiotą. Jesteś bardzo inteligentny. Wiesz o czym piszesz. A jakie obrazy Ci się pojawiały w głowie? Zobaczysz, że lekarz Ci pomoże.
 16. Martiti

  Proszę o pomoc...

  Jak wyglądają natrętne myśli? Pojawiają się nagle i dręczy Cię jakaś non stop? W sensie ta sama? Mam problem który staram się zidentyfikować ale u mnie jest to dręczące mnie wyobrażenie chyba to nie myśl...Już sama nie wiem jak to sklasyfikować.
 17. Martiti

  Proszę o pomoc...

  Czytam Wasze posty i zastanawia mnie czy kiedy nachodzą Was natrętne myśli to działa też Wasza wyobraźnia i tworzy jakiś obraz?
 18. Martiti

  Pomocy!

  Biorę rano 10 mg nexpramu escitalopramu. Tylko tyle nic dodatkowo. Na samym początku brałam hydroxyzynę ale była za słaba...później pramolan i na koniec przez bardzo krótki czas sedam. Odstawiłam go sama, bo mnie niesamowicie otępiał i nie chciałam się tym faszerować. A Ty od kiedy bierzesz leki i od kiedy chorujesz?
 19. Martiti

  Pomocy!

  Też biorę escitalopram. Generalnie daje super efekty. Jednak w gorszych okresach tak jak teraz trzyma mnie już trzeci dzień lęk
 20. Kochani! Chciałabym Was zapytać czy Wasze objawy nerwicy się zmieniały? Czy pomimo brania leków Wasze lęki się zmieniały?
 21. Martiti

  U kresu

  Sorry pytam bo ja mam 30 I probuje dojść co mi jest... bo psychiatra to tylko recepty wypisuje...
 22. Odezwij się do mnie. Chciałabym Cię zapytać o kilka rzeczy.
 23. Martiti

  U kresu

  Ile masz lat?
 24. Martiti

  U kresu

  Możesz napisać jak wygląda atak paniki?
×