Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Martiti

Użytkownik
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Martiti

  Proszę o pomoc...

  Nie jesteś żadnym idiotą. Jesteś bardzo inteligentny. Wiesz o czym piszesz. A jakie obrazy Ci się pojawiały w głowie? Zobaczysz, że lekarz Ci pomoże.
 2. Martiti

  Proszę o pomoc...

  Jak wyglądają natrętne myśli? Pojawiają się nagle i dręczy Cię jakaś non stop? W sensie ta sama? Mam problem który staram się zidentyfikować ale u mnie jest to dręczące mnie wyobrażenie chyba to nie myśl...Już sama nie wiem jak to sklasyfikować.
 3. Martiti

  Proszę o pomoc...

  Czytam Wasze posty i zastanawia mnie czy kiedy nachodzą Was natrętne myśli to działa też Wasza wyobraźnia i tworzy jakiś obraz?
 4. Martiti

  Pomocy!

  Biorę rano 10 mg nexpramu escitalopramu. Tylko tyle nic dodatkowo. Na samym początku brałam hydroxyzynę ale była za słaba...później pramolan i na koniec przez bardzo krótki czas sedam. Odstawiłam go sama, bo mnie niesamowicie otępiał i nie chciałam się tym faszerować. A Ty od kiedy bierzesz leki i od kiedy chorujesz?
 5. Martiti

  Pomocy!

  Też biorę escitalopram. Generalnie daje super efekty. Jednak w gorszych okresach tak jak teraz trzyma mnie już trzeci dzień lęk
 6. Kochani! Chciałabym Was zapytać czy Wasze objawy nerwicy się zmieniały? Czy pomimo brania leków Wasze lęki się zmieniały?
 7. Martiti

  U kresu

  Sorry pytam bo ja mam 30 I probuje dojść co mi jest... bo psychiatra to tylko recepty wypisuje...
 8. Odezwij się do mnie. Chciałabym Cię zapytać o kilka rzeczy.
 9. Martiti

  U kresu

  Ile masz lat?
 10. Martiti

  U kresu

  Możesz napisać jak wygląda atak paniki?
 11. Martiti

  Nerwica lękowa

  Przez to że nie będziesz brała tylko mozesz sobie pogorszyc
 12. Martiti

  Nerwica lękowa

  Wiesz co u mnie na początku było podobnie jak u Ciebie. Podobne objawy. Teraz odczuwam nasilony lęk i niepokój wieczorami i mam czasem natrętne myśli. Myśli które wywołują wyobrażenia. Bardzo nieprzyjemne doznania. Po leku poprawiło się.
 13. Martiti

  Nerwica lękowa

  Jestem kobietą U mnie stwierdzoną nerwica lękowa jednak mam wątpliwości bo objawy bardzo dziwne... biorę od 5 mc nexpram. Na początku przez tydz pół tabletki a później tabletka. Pierwsze dni mdłości lekkie później polepszenie.
 14. Martiti

  Nerwica lękowa

  Nie bój się brać leku. Jeśli będziesz brała systematycznie zleconą dawkę to zespół serotoninowy Ci nie grozi. Przy tego typu lekach pierwsze 2 tyg mozesz czuć się gorzej ale po 2 tyg jest już lepiej dużo. Pół tabletki to dobre wyjście jeśli bardzo źle reagujesz.
×