Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Martiti

Użytkownik
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. Martiti

  U kresu

  Sorry pytam bo ja mam 30 I probuje dojść co mi jest... bo psychiatra to tylko recepty wypisuje...
 2. Odezwij się do mnie. Chciałabym Cię zapytać o kilka rzeczy.
 3. Martiti

  U kresu

  Ile masz lat?
 4. Martiti

  U kresu

  Możesz napisać jak wygląda atak paniki?
 5. Jakbym czytała o sobie...
 6. Martiti

  Nerwica lękowa

  Przez to że nie będziesz brała tylko mozesz sobie pogorszyc
 7. Martiti

  Nerwica lękowa

  Wiesz co u mnie na początku było podobnie jak u Ciebie. Podobne objawy. Teraz odczuwam nasilony lęk i niepokój wieczorami i mam czasem natrętne myśli. Myśli które wywołują wyobrażenia. Bardzo nieprzyjemne doznania. Po leku poprawiło się.
 8. Martiti

  Nerwica lękowa

  Jestem kobietą 🙂 U mnie stwierdzoną nerwica lękowa jednak mam wątpliwości bo objawy bardzo dziwne... biorę od 5 mc nexpram. Na początku przez tydz pół tabletki a później tabletka. Pierwsze dni mdłości lekkie później polepszenie.
 9. Martiti

  Nerwica lękowa

  Nie bój się brać leku. Jeśli będziesz brała systematycznie zleconą dawkę to zespół serotoninowy Ci nie grozi. Przy tego typu lekach pierwsze 2 tyg mozesz czuć się gorzej ale po 2 tyg jest już lepiej dużo. Pół tabletki to dobre wyjście jeśli bardzo źle reagujesz.
 10. Martiti

  U kresu

  Ja po zmianie leku poczułam się naprawdę o niebo lepiej. Mimo tego że moje objawy ciągle się zmieniają i są inne...Nie poddawaj się! Dasz radę!
 11. Martiti

  Nerwica lękowa

  Jak to się u Ciebie zaczęło? Jakie masz/miałaś objawy?
 12. Hej Kochani! Ja też chętnie dowiem się jakie macie natręctwa. Walczę z czymś i nie wiem pod co to podpiąć...
 13. Martiti

  Dziwne objawy

  Kurcze ja sobie zdaję sprawę z absurdalności tych objawów Ale jak zapada zmrok to nadchodzi niepokój który nie wiem nawet jak ubrać w słowa. Mam taki natłok myśli...myśl-obraz, myśl-obraz, myśl-obraz...o czym bym nie pomyślała gdzie bym nie spojrzała to czarny scenariusz...
 14. Martiti

  Dziwne objawy

  Jak myślisz to nerwica lękowa? Czy jakaś nerwica wyobrażeń natręctw? Już sama nie wiem...
 15. Martiti

  Dziwne objawy

  Hej! Od jakiegoś czasu zastanawiam się co mi dolega. Moja nerwica Zaczęła się od nagłego wybudzenia z lękiem. Później ucichło aż do dnia kiedy zdrętwiały mi ręce i język A na głowie czułam zaciskającą się obręcz. Diagnoza nerwy recepta pramolan. Objawy raz były raz znikały w końcu poczułam polepszenie. No i nagle stało się...zaczęłam mieć wieczorne lęki. Nie mogłam zostać sama w domu miałam ogromną blokadę. Wygląda to tak, że dopada mnie jak jest ciemno i w ponure dni...boję się że coś mnie nawiedzi zawsze bałam się zjawisk nadprzyrodzonych. Nawet jak jest ktoś w domu to wyobraźnia podsuwa mi obrazy jakichś postaci z horrorów i boję się że coś wyskoczy z szafy. Jestem osobą o bogatej wyobraźni i dobrej pamięci. Jak to piszę to sama się z siebie śmieję. Wstydzę się o tym opowiadać mężowi. Czy przyczyną mogą być traumatyczne doznania sprzed 10 lat? Zmarła mi babcia i panicznie bałam się wtedy być sama w domu i zasnąć plus właśnie miałam ogromny lęk przed tym że do mnie przyjdzie... Stąd teraz to ciągle wyobrażenie jakichś postaci które mnie prześladuje? Pod co to podpiąć? Pod obsesję? Dzięki za sugestie.
×