Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyjazd


gianna solei

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Czasem ludzie w/po jakimś kryzysie czy trudnym wydarzeniu decydują się na dłuższy wyjazd gdzieś, by zmienić środowisko, poczuć się lepiej, nabrać dystansu. Macie takie doświadczenia?

Ja rozważam wyjazd na około miesiąc (może w marcu?), ale nie wiem jeszcze do końca gdzie. Może na  wolontariat albo do jakiejś wspólnoty. Gdzieś, gdzie byliby ludzie i jakaś praca do wykonania.
Jakieś rady/ pomysły? (Mam skończone 30 lat, więc dużo opcji dla młodzieży odpada....)

Edytowane przez gianna solei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujesz się na siłach, to moim zdaniem bardzo fajny pomysł 🙂 Można się trochę zdystansować. Tylko ważne, żeby zapewnić sobie jakieś zajęcie, bo zmiana otoczenia w sytuacji gdy masz za dużo czasu i nie masz co ze sobą zrobić może zadziałać odwrotnie - tj. zniechęceniem, przybiciem. A czym się zajmujesz na co dzień, pracujesz? Jak masz możliwość pracy zdalnej, to ja bym pracowała i równolegle podróżowała do miejsc, które zawsze chciałam odwiedzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi! Ja właśnie szukam takiego miejsca, gdzie miałabym jakieś zajęcie, np. wolontariat. Myślałam o wolontariacie w Taize, ale tam przyjmują osoby do 28 roku życia, więc już się nie łapię.

Może znacie jakieś miejsca, gdzie można pojechać na ciekawy wolontariat? Gdzieś, gdzie byliby ludzie i (niezatrudna praca do wykonania)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×