Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lek z napadami paniki


Bezsensu23

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem, który wziął się nie wiem skąd. Zaczęłam mieć ciagle mdłości, bóle żołądka i zawroty głowy. Myslalam, ze to jest spowodowane jakaś chorobą, jednak badania wykluczyły taką opcję. Zaczęłam notować w jakich sytuacjach pojawiają się te objawy- pojawiają się zawsze, gdy np prowadzę zajęcia i nie mogę ich skończyć w dowolnym momencie. Kiedy nikt nie może mnie zastąpić. Boje się, ze źle się poczuje i nie będę mogła zostawić dzieci. To wszystko pojawia się tez przy jeździe autobusem gdzieś dalej- boje się ze zrobi mi się niedobrze, a ja nie będę mogła wysiąść. Innym momentem jest wyjazd ze znajomymi i mieszkanie w jedynym pokoju- boje się, ze będę miała problemy żołądkowe, a oni będę obok...  wyjazdy ze znajomymi odpuściłam już około 2/3 lata temu, lecz gdy mam oddzielny pokój to nie ma żadnego problemu. Nie mogę normalnie funkcjonować, budzę się rano i już boje się pracy. Dodam, ze na każdych zajęciach dostaje paraliżującego napadu. I myśle tylko o tym kiedy to się skończy. Nie mam już żadnej przyjemności z tej pracy. Ktoś ma podobnie? Jak sobie z tym radzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×