Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ustawienia rodzinne w/g metody Berta Hellingera


Pablo123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z Was korzystał z tej metody i może coś więcej o niej powiedzieć? Mój terapeuta zasugerował, abym z niej skorzystał bo nie możemy dojść do przyczyny tego, co mnie uwiera i pozbawia komfortu w życiu i powoduje ciągłe problemy w normalnym funkcjonowaniu.

Czytam na ten temat i nie mogę znaleźć jakiś rzetelnych relacji osób, które korzystały z tej metody.

Ponoć jest dość radykalna i dzieją się podczas i po ustawieniach różne dziwne rzeczy ale chciałbym to zweryfikować, na ile jest to prawda a na ile subiektywne doznania uczestników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej 🙂

Ja prowadzę Ustawienia i uważam, ze to jedna z ciekawyszych metod pracy z ludźmi 🙂

W trakcie ustawień mogą wychodzić różne traumy, sekrety, tajemnice.

 

Są to dialogi w rodzinie, związku, biznesie. 

Czy jest radykalna - uważam, że tak. Bo dopóki się nie wygadasz - nie rozwiazesz problemu.

 

jeśli mogę jeszcze jakoś odpowiedzieć na Twoje pytania - śmiało 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Trida napisał:

Hej hej 🙂

Ja prowadzę Ustawienia i uważam, ze to jedna z ciekawyszych metod pracy z ludźmi 🙂

W trakcie ustawień mogą wychodzić różne traumy, sekrety, tajemnice.

 

Są to dialogi w rodzinie, związku, biznesie. 

Czy jest radykalna - uważam, że tak. Bo dopóki się nie wygadasz - nie rozwiazesz problemu.

 

jeśli mogę jeszcze jakoś odpowiedzieć na Twoje pytania - śmiało 🙂

Nie znam prawie w ogóle moich przodków, czy to nie przeszkadza w tych ustawieniach? Czy są w ogóle jakieś przeciwskazania w uczestnictwie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Wirginia Zachodnia napisał:

Nie znam prawie w ogóle moich przodków, czy to nie przeszkadza w tych ustawieniach? Czy są w ogóle jakieś przeciwskazania w uczestnictwie? 

Hej,

Nieznajomość rodu nie przeszkadza w ustawieniach, to "energia" / pole nas prowadzi. 

A z przeciwwskazaniami tez się nie spotkałam (oczywiscie kobiety w ciaży nie bardzo mogą i osoby poniżej 18rż).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam udzial jeden raz ( w cichych), bo mnie interesowala ta metoda, ale... jak dla mnie troche za bardzo odjechane. Czulam sie dziwnie. I chociaz załozenie jest ok i bardzo interesujące, to same warsztaty mnie nie bardzo przekonały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×