Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

abstrakcyjna ja już bym chyba nie wyszedł z domu po nieprzespanej nocy i wkręcał sobie, że już całe życie nie będę spał więc pociesz się tym, że chociaż masz jakieś siły aby tam jechać.

 

Mnie z kolei dobija po tym leku to, że nie mogę siedzieć przy komputerze. Wzmaga to u mnie zamulenie i nie mogę się skoncentrować. Im dłużej siedzę przy komputerze tym większy czuje ucisk w okolicach oczodołów i górnej części głowy. Komputer jest moim narzędziem pracy... O co w tym chodzi ? Na paro i esci tak nie miałem. Czy to cholerstwo przejdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję - bo nie wiem czy jest czego :)

Esci - to już mój piąty czy szósty epizod dłuższego brania. Na ten moment mam nadal lęki, może mniejsze niż na początku, ale nadal nie funkcjonuję prawidłowo. Zero ochoty na cokolwiek, zmęczenie popołudniowe i osłabienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umpero bo nie działa tak dobrze jak paro na ZOK i lęki, do tego ma uboki noradrenalinowe które mnie stresują i denerwują - szybkie bicie serca, potliwość, nerwowość.

 

Zmniejsz dawke, 300mg to za dużo, zejdz na 75mg i posiedz ze 2 miechy, ewentualnie włącz mirte/mianse, jak tam chcesz, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie rozpoczął kolejny ubok sertry... biegunka :mrgreen:

Tak się zastanawiam czy wywołana biegunka w przypadku sertraliny wpływa na gorsze przyswajanie substancji odżywczych ?

Psycho a jak z jakością snu na wenflaksynie ? Moja psychiatra bardzo chwali ten lek, ale mówi, że ciężko się go wprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak na paroksetynie.

 

Doszedłem właśnie do takiej refleksji...

Skoro na sertralinie mam efekty uboczne na początku brania to pewnie podobne będą przy odstawieniu.

Nie miałem efektów ubocznych na escitalopramie więc może lepiej do niego wrócić póki nie jest za późno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×