Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      60
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, początkowo był problem ale tylko przez parę dni, do tygodnia, a teraz śpię jak tylko zgaśnie światło. Zamulenie nie przeszło bo ono się dopiero niedawno pojawiło, biorę 7 tygodni wenlę - to nie jest tylko zamulenie ale też takie bóle głowy ciśnieniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 4 lat przyjmuję asentrę. Na dzień dzisiejszy 100 mg. Cierpię na nerwice lękową. Mam do was pytanie czy wiecie co może się stać jeśli nie wziąłem jednego dnia tabletki? Nie pamiętam czy ją brałem, poprostu wyleciało mi z głowy. Czy mogą wystąpić jakieś powikłania jeżeli raz nie wziąłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Vengence, Dzięki. Jakoś minęło.

Umpero, Byłam bliska tego, żeby olać to wszystko. Ogólnie mogłabym zadzwonić i coś zmyślić, tylko że nic bym nie zarobiła. Pracuję tylko dwa dni w tygodniu, więc sporo byłabym stratna. Tylko to mnie powstrzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich ktorzy biora sertraline. Trzymajcie sie i nie rezygnujcie. Ja tez biore juz ponad 2 tyg. i jest coraz gorzej. Depresja nasilila sie a do tego te okropne osłabienie. Sen tez nie jest najlepszy ale wspieram sie ketrelem valdkiem i dolozylem 0,5mg klona bo juz nie daje rady. Ale nawet ten klonazepam mi nie poprawia samopoczucia. Ale dzieki Szaraczkowi mam nadzieje. Bo on tez to przechodzil na początku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 4 lat przyjmuję asentrę. Na dzień dzisiejszy 100 mg. Cierpię na nerwice lękową. Mam do was pytanie czy wiecie co może się stać jeśli nie wziąłem jednego dnia tabletki? Nie pamiętam czy ją brałem, poprostu wyleciało mi z głowy. Czy mogą wystąpić jakieś powikłania jeżeli raz nie wziąłem?

 

Ty sobie żartujesz prawda ?. 4 lata z nerwicą lekową na lekach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak przeżywacie te leki? :mrgreen:
No jak ktoś zdycha kilka lat to co ma się cieszyć, ze kolejne leki nie działaja i jest w czarnej dupie.. :pirate:

 

Nie bardzo rozumiem. Leki mają być problemem na wszystko? W jaki temat leków które brałem nie wejdę to marudzenie i uboki. :hide: Skąd Wy kuźwa to bierzecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak przeżywacie te leki? :mrgreen:
No jak ktoś zdycha kilka lat to co ma się cieszyć, ze kolejne leki nie działaja i jest w czarnej dupie.. :pirate:

 

Nie bardzo rozumiem. Leki mają być problemem na wszystko? W jaki temat leków które brałem nie wejdę to marudzenie i uboki. :hide: Skąd Wy kuźwa to bierzecie?

 

Znasz takie slowo jak empatia? Kto pisze że leki mają być na wszystko!? Skąd ty się urwałeś z choinki, przecież jest jeszcze trochę czasu do świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak przeżywacie te leki? :mrgreen:
No jak ktoś zdycha kilka lat to co ma się cieszyć, ze kolejne leki nie działaja i jest w czarnej dupie.. :pirate:

 

Nie bardzo rozumiem. Leki mają być problemem na wszystko? W jaki temat leków które brałem nie wejdę to marudzenie i uboki. :hide: Skąd Wy kuźwa to bierzecie?

 

Ja załatwiam od dila z osiedlowego spożywczaka. Mówi, że je gotuje na wywarze z rzodkiewki. Nie wiem co to daje, ale na razie nieźle ryje mi bańkę i mnóstwo uboków mam.

Jestem z nim dogadany, że w każdą pierwszą środę miesiąca czeka na mnie na zapleczu warzywniaka i dobijamy wtedy targu. Boję się, że gdy mi zawinął dila to będę musiał brać od innego, a ten z kolei pewnie gotuje je na innym wywarze i znów pojawią się nowe uboki. Marny nasz los.

 

-- 03 lis 2015, 12:57 --

 

Po jakim czasie przeszła wam biegunka na sertralinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest cos nie tak... Niby nie jestem juz zdolowana, ale przy asertinie czuje momentami takie poddenerwowanie, pocę się wtedy i szybciej mi serce bije, czuje wyższe cisnienie. O co tu chodzi? Przyjmuje ten lek juz 2 miesiące i bylo lepiej, a teraz takie coś. Nie wiem czy to działanie leku, czy efekty terapii i strach przed zmianami. Poza asertinem przyjmuje 2 tabletki spamilanu (buspiron). Czy ktos kto czai reakcje i działanie neuroprzekaznikow ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×