Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


Skazana

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Od kilku dni codziennie zaglądam na to forum.Czytam,szukam. Ale sama nie miałam odwagi napisać.

Jestem tu z powodu mojej depresji, choć ja nazwałabym to raczej brakiem sensu, siły, motywacji. Każdego ranka walczę z samą sobą- o normalne życie.Każdy dzień, to nieustanne zmuszanie się do tego,by istnieć.Brakuje mi sił.Nie wiem jak długo to wytrzymam.

Więc znalazłam Was,żeby znaleźć w sobie tę siłę. I ochotę,aby walczyć. Bo chcę żyć normalnie,choć ostatnio coraz częściej zastanawiam się,po co to wszystko.Dookoła słyszę tylko,że powinnam być szczęśliwa,że inni "to dopiero mają problemy",że robię "z siebie sierotkę", która nie radzi sobie w życiu. czy naprawdę nikt nie rozumie,że ja tego nie chcę,że nie chcę tak żyć.Coraz częściej myślę o skończeniu całej tej farsy,ale nawet na to nie potrafię się zdobyć.Pomóżcie .Proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dookoła słyszę tylko,że powinnam być szczęśliwa,że inni "to dopiero mają problemy",że robię "z siebie sierotkę", która nie radzi sobie w życiu

 

Takich ludzi nie wolno słuchać - to egoiści. Nie liczy się problem tylko to jakie czyni spustoszenie w człowieku, witaj na forum!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dookoła słyszę tylko,że powinnam być szczęśliwa,że inni "to dopiero mają problemy"

 

 

Tak się zastanawiam jak widzę te słowa : to znaczy, kto na świecie ma 'najgorszy' problem ? Nieuleczalnie chory ? Psychopata, a może ten kto nie ma rodziny ? Albo ten który nie ma środków na życie ?

 

Zawsze mówi się, że : ''inni mają gorzej'', bo faktycznie pewnie tak jest, ale nie należy przy tym bagatelizować naszych problemów i problemów innych ludzi.

 

Witaj :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Skazana. Miło Cię poznać.

 

czy naprawdę nikt nie rozumie,że ja tego nie chcę,że nie chcę tak żyć.

Nie, naprawdę, wszyscy Cię tu rozumiemy ;) Dobrze, że jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×