Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życzenia urodzinowe


agnes635

Rekomendowane odpowiedzi

Wiolu!

 

Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens.

Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło.

Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie.

A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.

:*

 

http://gadzeter.pl/produkt/351-gadajacy-pilot-steruj-mezczyzna-.html Wiolu, możesz wypróbować!

 

 

Heartbreaker

 

 

Życzenia są czymś bardzo ważnym - szczególnie w dniu urodzin.

Tak więc życzę Ci tego wszystkiego, czego Ty sobie życzysz :D

buziaki.jpg.9021afccb1944f5cdab7b4709b9e85fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173

 

Wszystkiego naj naj naj. ;* Zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i takie tam. :P

 

urodziny.gif

 

Heartbreaker

 

Również wszystkiego naj naj naj. Hacjendy w jakimś raju podatkowym, konta bankowego na Kajmanach, prywatnego haremu, rocznego zapasu benzo itd. itp.

 

tortv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia niestety nie mailem dziś dobrego dnia :( zaplanowałem sobie zrobienie tatuażu ,,,,,,, na dziś ....... takiego co w\zawsze chciałem mieć....... ogoliłem klatę ...a koleś napisał SMS 1:5 godziny wcześniej zenie będzie go dziś w studiu :( no to się wkurwiłem .......i tak cały dzień .jakoś zleciał :( ........ widocznie tak miało być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bacha, slonce Ty moje... coz ja Ci mam szczegolnego zyczyc.... chopa masz....,joba masz....., szczurki masz....., masz rowniez taka wspaniala przyjaciolke jak ja. czegoz tu wiecej chciec???? a juz wiem - pierscionka z dupnym brylantem i weseliska ze hej!!!!! Buziaki :******************* :yeah:

 

A tu taki maly drobiazg... :oops:

1425839270_Nakedmanwithkitten.jpg.99850e0adfd0e37baf16b313738f26ce.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee[/colo

Dużo zdrowia bo to podstawa, żebyś miał cudowną kobietę ,która bedzie Cie kochać bardzo mocno i zwiedzenia tych wszystkich miejsc o których sobie marzysz i siedza w twojej głowie i są twoim pragnieniem by je zobaczyć na własne oczy, tego ,życzę Ci ja i tulam i całuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie Wszystkim, którzy pamiętali o moim małym święcie i zechcieli go uczcić życzeniami, wierszykami, piosenkami, obrazkami, telefonami, prezentami. Jesteście kochani. :* Ze zgrozą patrzę na poprzednie lata, kiedy sam zapominałem o swoich urodzinach. Pozwoliliście mi uwierzyć, że istnieje lepszy świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×