Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tisercin i bezsenność


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dotyka Cie problem bezsenności ze współistniejącymi zaburzeniami to duży kłopot dobrać leki tak by było dobrze.

Ketrel bierzesz tylko na noc? Najlepsza dawka nasenna jest do 100mg.

Mianseryny bierzesz tyle co ja, tyle, że ja biorę tylko 30mg mianseryny i 1mg klona i śpię coraz lepiej. Ale to mój główny problem, bezsenność która prowadzi do innych zaburzeń.

Może warto się zastanowić nad zwiększeniem mianseryny do 45mg, bądź wdrożenia silniejszej nasennie mirtazapiny w tej samej dawce 30mg.

Tisercinu bym nie ruszał to silny lek, ale nie zawsze działa tak jak ulotka czy lekarz powie. To bardzo stary lek.

Tutaj lekarz powinien ustosunkować dawki nasenne leków do dawek innych leków branych na inne zaburzenia jak ketrel. Ketrel w takiej dawce może pobudzać. A pozostałe leki nie mają "siły" się przebić. Do tego ten ketrel bierzesz już dość długo z tego co wiem i jego działanie w Twoim organizmie jest już zaadaptowane.

Najlepsza nasennie jest klozapina, ale to lek ostatniego rzutu i nie służy do usypiania. Ale jest w tym bardzo dobry.

Później z neuroleptyków tabletkowych to olanzapina. Jeśli Tisercin nie daje rady, to właśnie olcia powinna zadziałać. Ale wystrzegaj się akatyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzgodnij to ze swoją lekarką. Pamiętaj, że Tisercin obniża ciśnienie i może prowadzić do amnezji w większych dawkach.

Fakt przy klozapinie bardzo ważne jest badanie krwi. To bardzo niesympatyczny skutek uboczny. Ale nie musi wystąpić.

Ja przy Valdoxanie musiałem robić próby wątrobowe, bałem się jak cholera ale całą kurację przeszedłem ze wzorowymi wynikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×