Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


runningpotato

Rekomendowane odpowiedzi

Dźbry.

 

Konto, jak widać, założyłem dawno, ale jakoś dopiero teraz się zebrałem, żeby coś naskrobać.

 

Rocznik 1985. Zaburzenia lękowo-depresyjne, leczone z przerwami od 2004 roku bez większego przekonania o słuszności tego działania, przez sporą część czasu z błędnymi diagnozami. 2013-2014 psychoterapia przerwana w połowie na wniosek terapeuty (cytuję: na początku umawialiśmy się na 20 spotkań, więc teraz musimy zrobić sobie przerwę, zapraszam za miesiąc-dwa) w dość trudnym momencie. Za miesiąc-dwa miast na kontynuacji terapii byłem w szpitalu po ataku histerii zakończonym teatralną niby próbą samobójczą. Od tego czasu w miarę silne pragnienie doprowadzenia zabawy do szczęśliwego końca, o ile gdzieś taki na mnie czeka. Powoli oswajam się z myślą o wznowieniu terapii, i próbuję nie cierpieć za bardzo w międzyczasie, ze skutkami... różnymi.

 

Poza tym: pracownik kolei, miłośnik muzyki alternatywnej i nietypowej, krajów b. ZSRR i Europy Wschodniej i wielu innych rzeczy, o których już nie pamiętam, bo nie potrafię czuć choćby części tej samej pasji, co kiedyś.

 

No ale może gdzieś tam jest lepsze jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×