Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :)


Metamorphosis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Nazywam się Robert i pochodzę z okolic Warszawy. Mam 20 lat i od około 7 lat zmagam się z depresją, lękami społecznymi i prawdopodobnie (nie jest to stwierdzone) zaburzeniami odżywiania. Jestem również DDA. Od miesiąca uczęszczam na terapie, biorę Paroxinor (paroksetyna). Skończyłem technikum i obecnie jestem na ciężkim etapie szukania pracy, niestety już dwa miejsca zatrudnienia porzuciłem. Lęki wygrały.

 

Nie jestem pewien co bym mógł tu jeszcze napisać, streszczenie 7 ostatnich lat też by trochę zajęło, więc dodam, że stworzyłem tutaj konto aby poznać kogoś kto zmaga się z podobnymi problemami, jest w stanie je zrozumieć. Ostatnio bardzo mocno również odczuwam samotność i jeśli ktoś z Warszawy lub południowo-zachodnich okolic chciałby się poznać, a może nawet spotkać to bym reflektował. Oczywiście na omówionych i bezpiecznych warunkach. :D Po prostu... Chciałbym zacząć żyć. To takie moje marzenie.

 

Także jeszcze raz - Cześć i czołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Robert, grunt to znaleźć dobrego psychiatra bo ja np. idę do czwartego w przeciągu ostatnich 3 tygodni. Raz mówią depresja, raz nerwica, raz schizofrenia. Niestety niema nawet dowodów na to, że choroby psychiczne istnieją ale prawdą jest, że po niektórych lekach można się lepiej czuć, tylko trzeba szukać i szukać, nie wiadomo jeszcze na jakiej zasadzie to działa ale można się lepiej czuć po lekach psychotropowych i mam nadzieję, że to ten paroxinor będzie dobrym wyborem a jak nie to może inne a w końcu trafisz na coś co da ci powera ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Robert!

 

Cieszę się, że zacząłeś walkę o siebie, uczęszczając na terapię i biorąc leki. Trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że spotkasz tutaj osoby, które Cię zrozumieją, a może które nawet zechcą spotkać się z Tobą w Warszawie. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×