Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natrectwa- zdrada


emma1995

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim , po raz któryś zaglądam na stronę i postanowiłam w końcu opowiedzieć o swoim problemie , może znajdzie się tutaj ktoś z kim mogła bym pogadać . Więc tak nie będę może rozpisywała się dokładnie o sytuacji którą mam na myśli. Ale są to sytuacje w których jestem np. sama bez chłopaka z koleżankami i innymi ludzmi gdzie czasami przewija się alko. Myśl która pojawia się na drugi dzień katuje mnie , analizuje ją w kółko i na okrągło aż wpadam w błędne koło i zaczynam panikować , mianowicie ogólny zarys sytuacji niby pamiętam ale zaczynam dopuszczać do siebie myśli typu ' jak czegos zapomnialam ' 'Może wyparlam to ze swiadomosci' a moze jednak na prawde zapomnialam i analizuje od nowa od poczatku do konca , wiem ze nie zdradzilam nigdy swojego chłopaka i jestem mu wierna , ale mimo wszytsko ta mysl powraca . Zdarzają się one sporadycznie ale jednak zawsze gdzieś się pojawiają i potrafią mi zatruć życie na bardzo długi okres. Mój chłopak wie o moim problemie i rozmawiamy momentami sama się z tego śmieję . Bo jest to paranoiczne zachowanie ale niestety ten problem tyczy się mnie i jest mi bardzo bardzo ciężko , bardzo fajnie jak trafiła by się tu osoba która miała by ochotę porozmawiać . Na dodatek sama myśl o zdradzie i poczucie że mogła bym coś takiego zrobić wywołuje u mnie panikę, moi kochani fajnie by było jak ktoś by się odezwał . Ciepło pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj droga Emmo, piekna nazwa niczym z filmu Jeden Dzien :) Musialabys sprecyzowac o co chodzi dokladnie bo napisalas bardzo ogolnikowo, ale cos podobnego i mnie kiedys spotykalo. Jedyne co moge powiedziec na ten moment to fajnie ,ze masz chlopaka , ktory to rozumie i sie z tego smieje, to chyba juz skarb sam w sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×